← Clubs
Manacor
CS Manacor
Segons el BARRUF 212 (temporada 2026-27). Els membres són els jugadors que hi consten ara; les xifres històriques són les d’aquests membres.
- Membres
- 163
- Actius
- 77
- BARRUF mitjà
- 1017
- dels actius
- Partides
- 19.416
- 50% de victòries
- Temp. 2026-27
- 4
- partides, 1 jugadors
- Organitza
- 38
- campionats
Actius per categoria: 1 Gran Gran Mestre · 5 Gran Mestre · 10 Mestre · 10 Expert · 12 Avançat · % de victòries aquesta temporada: 0%
Membres
Actius · 77
| # | Jugador | BARRUF | Ptemp | %temp | PT | %T | Darrera temporada |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribel Servera | 1439 | — | — | 423 | 74% | 2025-26 |
| 3 | Xisco Truyols | 1383 | — | — | 399 | 72% | 2025-26 |
| 5 | Mateu Xurí | 1354 | — | — | 443 | 76% | 2025-26 |
| 6 | Antoni Riera | 1347 | — | — | 570 | 75% | 2025-26 |
| 9 | Aina Garcia | 1311 | — | — | 473 | 66% | 2025-26 |
| 10 | Carles Llull | 1309 | — | — | 371 | 67% | 2025-26 |
| 14 | Andreu Fuster | 1268 | — | — | 306 | 73% | 2024-25 |
| 14 | Pere Grimalt Vert | 1268 | — | — | 325 | 62% | 2024-25 |
| 19 | Joan Pascual | 1260 | — | — | 363 | 72% | 2025-26 |
| 20 | M. M. Matamalas | 1258 | — | — | 439 | 56% | 2025-26 |
| 22 | Catalina Vallbona | 1255 | — | — | 115 | 64% | 2025-26 |
| 22 | Joan Llodrà | 1255 | — | — | 521 | 66% | 2025-26 |
| 26 | Maria Gayà | 1248 | — | — | 459 | 60% | 2025-26 |
| 28 | Bel Andreu | 1236 | — | — | 353 | 60% | 2025-26 |
| 30 | Bel Llull | 1227 | — | — | 324 | 50% | 2025-26 |
| 33 | Lina Maria Riera | 1213 | — | — | 557 | 62% | 2025-26 |
| 35 | Joan Gelabert | 1194 | — | — | 366 | 56% | 2025-26 |
| 37 | Aina M. Vicens | 1185 | — | — | 227 | 57% | 2025-26 |
| 38 | Esperança Martí | 1182 | — | — | 447 | 63% | 2025-26 |
| 39 | Lluís Fuster Amer | 1181 | — | — | 217 | 58% | 2025-26 |
| 40 | Antoni Alzamora | 1175 | — | — | 299 | 55% | 2025-26 |
| 44 | Antònia Riera | 1155 | — | — | 344 | 57% | 2025-26 |
| 44 | Roger Cosso | 1155 | — | — | 427 | 58% | 2025-26 |
| 46 | Jaume Rigo | 1149 | — | — | 212 | 55% | 2025-26 |
| 53 | Carles Díez | 1137 | — | — | 343 | 50% | 2025-26 |
| 55 | Josep Reynés | 1121 | — | — | 53 | 55% | 2025-26 |
| 64 | Francesca Font | 1089 | — | — | 203 | 51% | 2025-26 |
| 67 | Jaume Vives | 1082 | — | — | 322 | 48% | 2025-26 |
| 68 | Josep Arias | 1077 | — | — | 73 | 42% | 2025-26 |
| 76 | Bernat Amer | 1060 | — | — | 312 | 46% | 2025-26 |
| 82 | Sebastià Llodrà | 1052 | — | — | 432 | 51% | 2025-26 |
| 84 | Margalida Cubells | 1048 | — | — | 183 | 47% | 2025-26 |
| 86 | Joan Moragues | 1045 | — | — | 161 | 42% | 2025-26 |
| 91 | Miquel Morey | 1027 | — | — | 228 | 45% | 2025-26 |
| 96 | Pere Grimalt Riera | 1010 | — | — | 27 | 52% | 2024-25 |
| 98 | Bel Miquel | 1008 | — | — | 54 | 43% | 2025-26 |
| 100 | Xavi Castelló | 1007 | — | — | 95 | 42% | 2024-25 |
| 101 | Laura Patrícia Bueno | 1000 | — | — | 37 | 43% | 2024-25 |
| 102 | Lluc Cànovas | 994 | — | — | 124 | 41% | 2024-25 |
| 103 | Joan Melis | 990 | — | — | 62 | 40% | 2025-26 |
| 104 | Júlia Boqué | 987 | — | — | 74 | 43% | 2024-25 |
| 105 | Maria Antònia Llodrà | 980 | — | — | 243 | 40% | 2025-26 |
| 106 | Miquela Grimalt | 979 | — | — | 220 | 45% | 2025-26 |
| 108 | Marc Canovas Fons | 975 | — | — | 12 | 42% | 2024-25 |
| 112 | Rosa Barrientos | 970 | — | — | 273 | 40% | 2025-26 |
| 113 | Montse Mozo | 965 | — | — | 88 | 45% | 2025-26 |
| 116 | Margalida Rosselló | 961 | — | — | 251 | 40% | 2025-26 |
| 117 | Maria Bel Bauzà | 960 | — | — | 80 | 37% | 2025-26 |
| 118 | Marga Gelabert | 959 | — | — | 205 | 43% | 2025-26 |
| 121 | Maria A. Nadal | 958 | — | — | 129 | 41% | 2025-26 |
| 122 | Mateu Marcé | 954 | — | — | 256 | 36% | 2025-26 |
| 128 | Guillem Melis | 936 | — | — | 244 | 35% | 2025-26 |
| 134 | Antònia Galmés | 916 | — | — | 27 | 37% | 2025-26 |
| 134 | Caterina Gelabert | 916 | — | — | 54 | 43% | 2025-26 |
| 140 | Sergi Escura Bassa | 908 | — | — | 92 | 39% | 2025-26 |
| 145 | Sebastià Quetglas | 898 | — | — | 91 | 33% | 2025-26 |
| 149 | Cati Sureda | 881 | — | — | 319 | 40% | 2025-26 |
| 150 | Lluis Molina | 878 | — | — | 50 | 34% | 2025-26 |
| 152 | Maria Rosa Cons | 866 | — | — | 141 | 37% | 2025-26 |
| 153 | Esther Alcover | 865 | — | — | 74 | 30% | 2024-25 |
| 159 | Clara Zambrana | 835 | — | — | 120 | 28% | 2025-26 |
| 159 | Joan Manuel Rivas | 835 | — | — | 80 | 28% | 2025-26 |
| 165 | Feriel Rabaï Ladària | 785 | — | — | 27 | 11% | 2025-26 |
| 166 | Jordi Pedrals | 783 | — | — | 19 | 11% | 2025-26 |
| 167 | Andreu Pasqual | 779 | 4 | 0% | 243 | 21% | 2026-27 |
| 168 | Joana Maria Pasqual | 775 | — | — | 337 | 24% | 2025-26 |
| 171 | Marc Molina Llull | 763 | — | — | 42 | 19% | 2025-26 |
| 171 | Toni Donoso | 763 | — | — | 26 | 23% | 2025-26 |
| 173 | Antoni Nicolau | 758 | — | — | 80 | 15% | 2025-26 |
| 174 | Aina Mas Llodrà | 756 | — | — | 42 | 26% | 2025-26 |
| 175 | Mary Oliva | 752 | — | — | 16 | 13% | 2025-26 |
| 177 | Maria Gironès | 741 | — | — | 20 | 0% | 2024-25 |
| 179 | Joan Truyols | 740 | — | — | 27 | 15% | 2024-25 |
| 180 | Tomeu Cursach | 738 | — | — | 35 | 17% | 2025-26 |
| 181 | Cristina Gil | 723 | — | — | 14 | 4% | 2025-26 |
| 182 | Joan Antoni Cerrato | 698 | — | — | 78 | 15% | 2025-26 |
| 184 | Joan Cabalgante | 590 | — | — | 65 | 2% | 2025-26 |
En expectativa · 29
| # | Jugador | BARRUF | Ptemp | %temp | PT | %T | Darrera temporada |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joan Umbert | 976 | — | — | 9 | 56% | 2021-22 | |
| Maria Antònia Guardiola | 962 | — | — | 2 | 50% | 2015-16 | |
| Maria Antònia Mora | 955 | — | — | 5 | 20% | 2014-15 | |
| Cosme Munar Adrover | 953 | — | — | 3 | 33% | 2025-26 | |
| Marga Font | 946 | — | — | 10 | 50% | 2021-22 | |
| Joana Maria Flaquer | 939 | — | — | 5 | 0% | 2014-15 | |
| Jaume Amengual | 938 | — | — | 1 | 0% | 2021-22 | |
| Cati Cànoves | 937 | — | — | 3 | 33% | 2015-16 | |
| Catalina Quetgles | 935 | — | — | 3 | 33% | 2020-21 | |
| Roger Pistola | 927 | — | — | 8 | 38% | 2015-16 | |
| M. Antònia Torrendell | 926 | — | — | 2 | 0% | 2017-18 | |
| Margalida Fuster | 922 | — | — | 3 | 0% | 2022-23 | |
| Júlia Mérida | 917 | — | — | 2 | 0% | 2020-21 | |
| Silvia Alcaide | 903 | — | — | 7 | 36% | 2024-25 | |
| Ton Castelló | 897 | — | — | 5 | 20% | 2020-21 | |
| Toni Clar | 890 | — | — | 7 | 29% | 2022-23 | |
| Toni Nadal | 890 | — | — | 5 | 0% | 2021-22 | |
| David Monzonis | 887 | — | — | 7 | 14% | 2021-22 | |
| Javier Robles | 878 | — | — | 4 | 0% | 2019-20 | |
| Eulàlia Ferriol | 871 | — | — | 10 | 15% | 2021-22 | |
| Àngela Cuesta | 861 | — | — | 8 | 13% | 2021-22 | |
| Antònia Ladària | 861 | — | — | 10 | 20% | 2024-25 | |
| Maria Berrocal | 855 | — | — | 7 | 14% | 2024-25 | |
| Zhaira Moreno | 843 | — | — | 6 | 0% | 2023-24 | |
| Carme Pascual | 842 | — | — | 7 | 14% | 2023-24 | |
| Maria Ferrer | 838 | — | — | 8 | 0% | 2023-24 | |
| Francesc Riera | 834 | — | — | 8 | 0% | 2020-21 | |
| Pep Bagué | 823 | — | — | 6 | 0% | 2016-17 | |
| Maria del Mar Fuster | 803 | — | — | 10 | 10% | 2024-25 |
Inactius · 57
| # | Jugador | BARRUF | Ptemp | %temp | PT | %T | Darrera temporada |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomeu Riera | 1100 | — | — | 197 | 62% | 2020-21 | |
| Pasqual Sánchez | 1093 | — | — | 103 | 60% | 2023-24 | |
| Patri Vitri | 1062 | — | — | 144 | 57% | 2020-21 | |
| Marta Vilardell | 1059 | — | — | 75 | 53% | 2016-17 | |
| Margalida Bonnín | 1033 | — | — | 247 | 57% | 2022-23 | |
| Magdalena Morell | 1027 | — | — | 167 | 54% | 2018-19 | |
| Jorra Santiago | 1025 | — | — | 69 | 49% | 2019-20 | |
| Llorenç Carreres | 1012 | — | — | 47 | 49% | 2019-20 | |
| Antoni Casas | 1010 | — | — | 180 | 53% | 2021-22 | |
| Pau Riera | 994 | — | — | 40 | 53% | 2021-22 | |
| Albert Mayans | 961 | — | — | 38 | 53% | 2016-17 | |
| Mar Bel | 959 | — | — | 21 | 43% | 2019-20 | |
| Marina Forteza | 953 | — | — | 30 | 40% | 2021-22 | |
| Victòria Sancho | 920 | — | — | 206 | 37% | 2022-23 | |
| Lluís Celià | 915 | — | — | 20 | 40% | 2016-17 | |
| Antoni Bauçà | 913 | — | — | 133 | 45% | 2020-21 | |
| Marc Velasco | 910 | — | — | 17 | 29% | 2023-24 | |
| Macià Ferrer | 904 | — | — | 15 | 27% | 2018-19 | |
| Joana Gelabert | 898 | — | — | 83 | 36% | 2020-21 | |
| Joana Tomàs | 896 | — | — | 28 | 29% | 2017-18 | |
| Joan Munar | 895 | — | — | 58 | 33% | 2022-23 | |
| Assumpció Esteva | 894 | — | — | 14 | 36% | 2021-22 | |
| Sebastiana Mascaró | 894 | — | — | 101 | 38% | 2022-23 | |
| Mateu Mas | 887 | — | — | 74 | 38% | 2021-22 | |
| Marta Servera | 885 | — | — | 63 | 43% | 2019-20 | |
| Miquel Servera | 880 | — | — | 89 | 40% | 2022-23 | |
| Joana Salas | 864 | — | — | 84 | 36% | 2019-20 | |
| Mònica Cardona | 863 | — | — | 50 | 28% | 2015-16 | |
| Pere Riera | 860 | — | — | 70 | 27% | 2016-17 | |
| Olimpia Viguín | 857 | — | — | 16 | 31% | 2021-22 | |
| Bàrbara Nicolau | 854 | — | — | 12 | 25% | 2018-19 | |
| Mercè Rojals | 847 | — | — | 55 | 33% | 2018-19 | |
| Marc Capó | 846 | — | — | 16 | 28% | 2021-22 | |
| M. Magdalena Brunet | 835 | — | — | 27 | 30% | 2016-17 | |
| Cati Bauzà | 829 | — | — | 48 | 32% | 2023-24 | |
| Francesc Vernet | 827 | — | — | 183 | 33% | 2021-22 | |
| Marga Vera | 826 | — | — | 25 | 24% | 2023-24 | |
| Maria Magdalena Sureda | 820 | — | — | 16 | 25% | 2021-22 | |
| Elena Barceló | 811 | — | — | 22 | 27% | 2018-19 | |
| Xisca Nadal | 805 | — | — | 15 | 20% | 2021-22 | |
| Bel Fullana | 793 | — | — | 51 | 26% | 2023-24 | |
| Aina Capellà | 792 | — | — | 21 | 19% | 2018-19 | |
| Joan Bonet | 786 | — | — | 30 | 30% | 2022-23 | |
| Helena Girauta | 783 | — | — | 18 | 11% | 2016-17 | |
| Pilar Sánchez | 767 | — | — | 15 | 0% | 2018-19 | |
| Guida Llabrés | 753 | — | — | 18 | 6% | 2019-20 | |
| Gerard Castro | 751 | — | — | 18 | 0% | 2023-24 | |
| Maria Juan | 742 | — | — | 45 | 18% | 2018-19 | |
| Llucia Alajarín | 740 | — | — | 26 | 13% | 2016-17 | |
| Joana Font | 734 | — | — | 19 | 5% | 2016-17 | |
| Antònia Gelabert | 733 | — | — | 19 | 0% | — | |
| Ana Escudero | 710 | — | — | 19 | 0% | 2018-19 | |
| Margalida Socies | 704 | — | — | 23 | 0% | 2017-18 | |
| Pere Berga | 684 | — | — | 46 | 13% | 2018-19 | |
| Montserrat Nadal | 650 | — | — | 47 | 11% | 2015-16 | |
| Nicolau Vidal | 650 | — | — | 21 | 0% | 2022-23 | |
| Nina Furgol | 648 | — | — | 28 | 7% | 2015-16 |
Per temporada
| Temporada | Jugadors | Campionats | Partides | % victòries |
|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 4 | 0% |
| 2025-26 | 67 | 10 | 2.289 | 51% |
| 2024-25 | 75 | 9 | 2.587 | 51% |
| 2023-24 | 59 | 6 | 1.843 | 51% |
| 2022-23 | 61 | 5 | 1.747 | 50% |
| 2021-22 | 73 | 4 | 1.435 | 51% |
| 2020-21 | 58 | 2 | 1.021 | 50% |
| 2019-20 | 54 | 7 | 1.124 | 52% |
| 2018-19 | 65 | 9 | 2.488 | 50% |
| 2017-18 | 55 | 5 | 1.406 | 51% |
| 2016-17 | 54 | 8 | 1.800 | 51% |
| 2015-16 | 44 | 3 | 1.205 | 50% |
| 2014-15 | 25 | 1 | 428 | 50% |
Contra els altres clubs
Partides dels membres contra jugadors d’altres clubs, en les que se sap el resultat.
- Pòrtol130 de 274 (47%)
- Palma158 de 261 (61%)
- Porreres96,5 de 163 (59%)
- MiMaM38 de 96 (40%)
- el Vendrell27 de 63 (43%)
- Manresa27 de 52 (52%)
- Sabadell24 de 50 (48%)
- Delta Prat21 de 40 (53%)
- Cerdanyola14 de 37 (38%)
- Eivissa16 de 31 (52%)
- Matadepera17 de 27 (63%)
- Queimada11 de 25 (44%)
- UF2 de 15 (13%)
- Badalona7 de 14 (50%)
- l'Hospitalet4 de 12 (33%)
- Canet4 de 7 (57%)
- SACS5 de 6 (83%)
- el Prat2 de 5 (40%)
- Malgrat2 de 4 (50%)
- Ateneu2 de 4 (50%)
- Gràcia0 de 3 (0%)
- CASC1 de 2 (50%)
- UAB1 de 2 (50%)
Campionats que organitza
- Xàmpions d'estiu 20262025-26 · 32 jugadors · 158 partides · BARRUF 210
- XII ManaCup2025-26 · 63 jugadors · 780 partides · BARRUF 205
- X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor2025-26 · 43 jugadors · 109 partides · BARRUF 202
- Xàmpions d’estiu de Manacor 20252024-25 · 49 jugadors · 270 partides · BARRUF 187
- IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor2024-25 · 52 jugadors · 141 partides · BARRUF 185
- XI ManaCup2024-25 · 56 jugadors · 709 partides · BARRUF 184
- Xàmpions d'estiu 20242023-24 · 32 jugadors · 158 partides · BARRUF 170
- VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor2023-24 · 30 jugadors · 76 partides · BARRUF 169
- Segona fase de la X ManaCup2023-24 · 53 jugadors · 182 partides · BARRUF 167
- Primera fase de la X ManaCup2023-24 · 59 jugadors · 535 partides · BARRUF 165
- Xàmpions Manacor 20232022-23 · 32 jugadors · 160 partides · BARRUF 160
- ManaCup 2022-232022-23 · 61 jugadors · 648 partides · BARRUF 156
- VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor2022-23 · 37 jugadors · 100 partides · BARRUF 155
- Xàmpions Manacor 20222021-22 · 32 jugadors · 156 partides · BARRUF 148
- VI Campionat Ciutat de Manacor2021-22 · 33 jugadors · 88 partides · BARRUF 144
- Manacup 2021-222021-22 · 73 jugadors · 509 partides · BARRUF 143
- I Torneig Vila d'Artà2021-22 · 16 jugadors · 32 partides · BARRUF 142
- Manacup 2020/212020-21 · 55 jugadors · 353 partides · BARRUF 140
- Xàmpions d'estiu 20202020-21 · 32 jugadors · 158 partides · BARRUF 137
- 2a fase de la Manacup 2019/202019-20 · 54 jugadors · 240 partides · BARRUF 132
- 1a fase de la Manacup 2019/202019-20 · 54 jugadors · 135 partides · BARRUF 130
- Xàmpions d'estiu 20192019-20 · 33 jugadors · 160 partides · BARRUF 127
- 2a fase ManaCup 2018/192018-19 · 47 jugadors · 267 partides · BARRUF 123
- 1a fase de la Manacup 2018/192018-19 · 51 jugadors · 427 partides · BARRUF 116
- V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor2018-19 · 45 jugadors · 110 partides · BARRUF 115
- IV Campionat Vila de Petra2018-19 · 20 jugadors · 48 partides · BARRUF 110
- Xampions d'Estiu 20182018-19 · 50 jugadors · 245 partides · BARRUF 107
- Rondes 14 a 25 Manacup2017-18 · 48 jugadors · 263 partides · BARRUF 101
- Rondes 1 a 13 Manacup2017-18 · 48 jugadors · 287 partides · BARRUF 100
- IV Campionat Ciutat de Manacor2017-18 · 43 jugadors · 115 partides · BARRUF 98
- III Campionat Vila de Petra 20172017-18 · 31 jugadors · 63 partides · BARRUF 94
- Xampions Estiu de Manacor2016-17 · 32 jugadors · 159 partides · BARRUF 90
- 3r Campionat de Manacor 2016-172016-17 · 51 jugadors · 133 partides · BARRUF 88
- ManaCup 2016-17, 2a fase2016-17 · 40 jugadors · 171 partides · BARRUF 86
- ManaCup 2016-17, 1a fase2016-17 · 40 jugadors · 399 partides · BARRUF 85
- II Campionat Vila de Petra 20172016-17 · 27 jugadors · 62 partides · BARRUF 80
- Xàmpions d'estiu de Manacor 20162015-16 · 32 jugadors · 154 partides · BARRUF 74
- ManaCup 2015-162015-16 · 29 jugadors · 407 partides · BARRUF 73
On han jugat més membres
- Manacup 2021-222021-2269 membres
- XII ManaCup2025-2663 membres
- ManaCup 2022-232022-2358 membres
- Primera fase de la X ManaCup2023-2455 membres
- Manacup 2020/212020-2154 membres
- XI ManaCup2024-2553 membres
- 1a fase de la Manacup 2018/192018-1951 membres
- Segona fase de la X ManaCup2023-2450 membres
- 2a fase de la Manacup 2019/202019-2050 membres
- 1a fase de la Manacup 2019/202019-2049 membres