Jugador núm. 333
Esperança Martí
Comparar- BARRUF
- 1182
- Categoria
- Expert
- Posició
- 38
- Estat
- Actiu
- Partides
- 447
- Victòries
- 280,0
- % victòries
- 62,6 %
- Darrera temporada
- 2025-26
- Millor posició
- 11aBARRUF 202, 2025-26 · 3 edicions
- Millor categoria
- Mestremàxim 1283 al BARRUF 202
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 474
- en 272 partides
- Mitjana
- 1,74
- scrabbles per partida
Millor jugada
- ROTASSEMcontra Antoni Llull · XI ManaCup, ronda 5140
- ENDINYAScontra Xavier Albons · 9è Mundial Scrabble, ronda 8137
- BANYESSINcontra Jordi Caldentey · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 4110
- ENGANXIcontra Carles Llull · XI ManaCup, ronda 18104
- SIPARANcontra Lluís Fuster Amer · XI ManaCup, ronda 15104
Millor jugada amb lletra especial
- EQUIPAScontra Jaume Vives · VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 498
- XOPIcontra Joan Pascual · VI Campionat Ciutat de Manacor, ronda 298
- LLUDRIEScontra Carles Díez · I Campionat Scrabble Pòrtol, ronda 477
- TEL·LURScontra Adrià Maynés · 9è Mundial Scrabble, ronda 772
- XENEScontra Jaume Vives · VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 452
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 | Xàmpions d'estiu 2026 | 31/8/2026 | 1213 | 10 | 5,0 | 6,57 | 20 | -31.5 | 1182 | 447 |
| 205 | XII ManaCup | 31/8/2026 | 1283 | 26 | 16,0 | 19,49 | 20 | -69.8 | 1213 | 437 |
| 202 | X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 9/5/2026 | 1262 | 6 | 5,0 | 3,94 | 20 | +21.1 | 1283 | 411 |
| 198 | 3r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor | 28/2/2026 | 1244 | 6 | 4,0 | 3,12 | 20 | +17.6 | 1262 | 405 |
| 192 | 4t Gran Campionat de Scrabble de Barcelona | 11/5/2025 | 1250 | 6 | 4,0 | 4,31 | 20 | -6.3 | 1244 | 399 |
| 187 | Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 | 31/8/2025 | 1258 | 12 | 7,0 | 7,39 | 20 | -8.0 | 1250 | 393 |
| 185 | IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 7/6/2025 | 1271 | 1 | 0,0 | 0,66 | 20 | -13.0 | 1258 | 381 |
| 184 | XI ManaCup | 2/6/2025 | 1219 | 27 | 20,0 | 17,42 | 20 | +52.0 | 1271 | 380 |
| 180 | 2n Gran Campionat de Manacor | 22/2/2025 | 1245 | 6 | 3,0 | 4,31 | 20 | -26.0 | 1219 | 353 |
| 177 | 2n Campionat de Scrabble de Pòrtol | 2/2/2025 | 1264 | 4 | 2,0 | 2,94 | 20 | -19.0 | 1245 | 347 |
| 176 | 10è Campionat Mundial de Scrabble en català | 16/11/2024 | 1232 | 10 | 7,0 | 5,40 | 20 | +32.0 | 1264 | 343 |
| 170 | Xàmpions d'estiu 2024 | 31/8/2024 | 1205 | 10 | 7,5 | 6,16 | 20 | +27.0 | 1232 | 333 |
| 169 | VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 1/6/2024 | 1206 | 6 | 3,0 | 3,05 | 20 | -1.0 | 1205 | 323 |
| 167 | Segona fase de la X ManaCup | 23/5/2024 | 1230 | 7 | 3,0 | 4,19 | 20 | -24.0 | 1206 | 317 |
| 165 | Primera fase de la X ManaCup | 1/4/2024 | 1263 | 20 | 14,0 | 15,65 | 20 | -33.0 | 1230 | 310 |
| 163 | I Campionat Scrabble Pòrtol | 3/2/2024 | 1259 | 4 | 3,0 | 2,82 | 20 | +4.0 | 1263 | 290 |
| 160 | Xàmpions Manacor 2023 | 31/8/2023 | 1259 | 10 | 7,0 | 7,00 | 20 | +0.0 | 1259 | 286 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 1208 | 24 | 17,0 | 14,44 | 20 | +51.0 | 1259 | 276 |
| 155 | VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 3/6/2023 | 1223 | 6 | 4,0 | 4,77 | 20 | -15.0 | 1208 | 252 |
| 150 | 9è Mundial Scrabble | 20/11/2022 | 1174 | 10 | 7,0 | 4,56 | 20 | +48.8 | 1223 | 246 |
| 148 | Xàmpions Manacor 2022 | 31/8/2022 | 1135 | 10 | 7,0 | 5,03 | 20 | +39.4 | 1174 | 236 |
| 144 | VI Campionat Ciutat de Manacor | 31/8/2022 | 1145 | 6 | 3,0 | 3,48 | 20 | -9.5 | 1135 | 226 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 1164 | 16 | 9,0 | 9,94 | 20 | -18.9 | 1145 | 220 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 1181 | 15 | 9,0 | 9,89 | 20 | -17.9 | 1164 | 204 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 1133 | 10 | 7,0 | 4,59 | 20 | +48.3 | 1181 | 189 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1108 | 16 | 9,0 | 7,73 | 20 | +25.5 | 1133 | 179 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1117 | 5 | 3,0 | 3,44 | 20 | -8.9 | 1108 | 163 |
| 128 | I Torneig emParaular de Scrabble | 5/10/2019 | 1128 | 3 | 1,0 | 1,57 | 20 | -11.4 | 1117 | 158 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 1138 | 10 | 6,0 | 6,51 | 20 | -10.2 | 1128 | 155 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 1116 | 14 | 10,0 | 8,89 | 20 | +22.3 | 1138 | 145 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 1090 | 17 | 11,0 | 10,39 | 20 | +25.9 | 1116 | 131 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 1112 | 5 | 2,0 | 3,08 | 20 | -21.7 | 1090 | 115 |
| 110 | IV Campionat Vila de Petra | 20/1/2019 | 1069 | 5 | 4,0 | 1,85 | 20 | +43.1 | 1112 | 110 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1108 | 10 | 4,0 | 5,97 | 20 | -39.3 | 1069 | 105 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 1077 | 12 | 7,5 | 5,93 | 20 | +31.5 | 1108 | 95 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 1058 | 10 | 7,0 | 6,07 | 20 | +18.5 | 1077 | 83 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 1102 | 13 | 6,0 | 8,19 | 20 | -43.8 | 1058 | 73 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 1115 | 6 | 2,5 | 3,18 | 20 | -13.6 | 1102 | 60 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 1106 | 5 | 3,0 | 2,55 | 20 | +9.1 | 1115 | 54 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 1087 | 10 | 6,0 | 5,37 | 30 | +18.9 | 1106 | 49 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 1106 | 6 | 2,5 | 3,13 | 30 | -18.9 | 1087 | 39 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 1041 | 9 | 8,0 | 5,81 | 30 | +65.6 | 1106 | 33 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 1010 | 21 | 10,0 | 9,85 | 30 | +30.8 | 1041 | 24 |
| 80 | II Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2017 | 950 | 5 | 4,0 | 2,00 | 30 | +60.0 | 1010 | 5 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 450
- V – E – D (+60 sense resultat)
- 242 – 3 – 145
- % victòries
- 62 %
- Punts per partida
- 440 – 390
- Millor puntuació: 683 contra Jordi Caldentey (1a fase de la Manacup 2019/20)
- Victòria més àmplia: 683–174 contra Jordi Caldentey
Balanç per rival · 125 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 16 | 4,0 | 33 % | |
| 15 | 3,0 | 33 % | |
| 15 | 9,0 | 64 % | |
| 15 | 7,0 | 47 % | |
| 14 | 9,0 | 64 % | |
| 12 | 7,0 | 58 % | |
| 12 | 3,0 | 27 % | |
| 11 | 4,0 | 57 % | |
| 11 | 5,0 | 63 % | |
| 10 | 4,0 | 50 % | |
| 10 | 5,0 | 56 % | |
| 10 | 4,0 | 40 % | |
| 10 | 4,0 | 50 % | |
| 10 | 6,0 | 60 % | |
| 9 | 3,0 | 43 % | |
| 9 | 7,0 | 78 % | |
| 9 | 5,0 | 63 % | |
| 9 | 3,0 | 38 % | |
| 8 | 1,5 | 19 % | |
| 7 | 4,0 | 100 % | |
| 7 | 4,0 | 67 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 3,0 | 60 % | |
| 6 | 2,0 | 50 % | |
| 6 | 2,0 | 33 % | |
| 6 | 3,0 | 100 % | |
| 5 | 3,0 | 100 % | |
| 5 | 2,5 | 63 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 4,0 | 80 % | |
| 5 | 5,0 | 100 % | |
| 5 | 4,0 | 80 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 3,0 | 100 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,5 | 75 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- VM. M. Matamalas477–442Xàmpions d'estiu 2026 · r10
- VSergi Escura Bassa445–383Xàmpions d'estiu 2026 · r9
- DCarles Díez392–407Xàmpions d'estiu 2026 · r8
- DMaria Gayà348–443Xàmpions d'estiu 2026 · r7
- DBel Miquel396–474Xàmpions d'estiu 2026 · r6
- DM. M. Matamalas366–530Xàmpions d'estiu 2026 · r5
- VSergi Escura Bassa575–332Xàmpions d'estiu 2026 · r4
- VCarles Díez512–359Xàmpions d'estiu 2026 · r3
- DMaria Gayà379–382Xàmpions d'estiu 2026 · r2
- VBel Miquel473–354Xàmpions d'estiu 2026 · r1
- DAina M. Vicens319–343XII ManaCup · r26
- VRoger Cosso600–400XII ManaCup · r25
- DLina Maria Riera445–508XII ManaCup · r24
- DLluís Fuster Amer392–407XII ManaCup · r23
- DJosep Reynés384–395XII ManaCup · r22
- VAina M. Vicens505–270XII ManaCup · r21
- VAntònia Riera445–391XII ManaCup · r20
- VClara Zambrana371–292XII ManaCup · r19
- VMargalida Rosselló507–299XII ManaCup · r18
- VTomeu Cursach562–253XII ManaCup · r17
- DCatalina Vallbona407–433XII ManaCup · r16
- VMontse Mozo431–385XII ManaCup · r15
- DCarles Díez422–447XII ManaCup · r14
- DMateu Xurí440–493XII ManaCup · r13
- VMaria Gayà412–340XII ManaCup · r12
- DAntoni Alzamora416–480XII ManaCup · r11
- VLluis Molina560–350XII ManaCup · r10
- VJoan Cabalgante492–147XII ManaCup · r9
- VMiquel Morey451–317XII ManaCup · r8
- VMateu Marcé560–294XII ManaCup · r7
- VMargalida Cubells408–379XII ManaCup · r6
- VMarc Molina Llull478–270XII ManaCup · r5
- DAntoni Riera460–570XII ManaCup · r4
- VGuillem Melis364–322XII ManaCup · r3
- VMarga Gelabert471–395XII ManaCup · r2
- DBel Andreu347–458XII ManaCup · r1
- VJoan Llodrà513–451X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r6
- VMaria Moll487–472X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r5
- VMaria Gayà584–252X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r4
- DXavier Albons411–422X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r3
- VJoan Moragues520–373X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r2
- VBernat Amer534–395X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r1
- DJoan Llodrà454–4743r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r6
- VAina Garcia533–4923r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r5
- VXisco Truyols496–4223r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r4
- DAntoni Riera388–4863r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r3
- VNemesio Moreno539–3613r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r2
- VLluis Molina622–2283r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r1
- VDaniel Ramos4t Gran Campionat de Scrabble de Barcelona · r6
- VJordi Pujol4t Gran Campionat de Scrabble de Barcelona · r5