Jugador núm. 280
Jorra Santiago
Comparar- BARRUF
- 1025
- Categoria
- Avançat
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 69
- Victòries
- 34,0
- % victòries
- 49,3 %
- Darrera temporada
- 2019-20
- Millor posició
- 69aBARRUF 95, 2017-18
- Millor categoria
- Avançatmàxim 1025 al BARRUF 132
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 81
- en 45 partides
- Mitjana
- 1,80
- scrabbles per partida
Millor jugada
- —contra Cati Sureda · ManaCup 2016-17, 2a fase, ronda 290
- —contra Aina Garcia · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 1588
- —contra Pere Riera · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 1287
- REVIFARcontra Bel Llull · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 283
- ASFALTEcontra Maria Antònia Llodrà · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 383
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1021 | 2 | 1,0 | 0,80 | 20 | +4.1 | 1025 | 69 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1012 | 5 | 3,0 | 2,55 | 20 | +9.1 | 1021 | 67 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 1023 | 3 | 1,0 | 1,53 | 20 | -10.5 | 1012 | 62 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 999 | 10 | 5,0 | 3,81 | 20 | +23.8 | 1023 | 59 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 994 | 6 | 3,0 | 2,84 | 30 | +4.9 | 999 | 49 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 1020 | 9 | 3,0 | 3,88 | 30 | -26.4 | 994 | 43 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 969 | 20 | 10,0 | 8,82 | 30 | +51.3 | 1020 | 34 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 993 | 10 | 5,0 | 5,80 | 30 | -24.1 | 969 | 15 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 971 | 3 | 2,0 | 1,27 | 30 | +22.0 | 993 | 5 |
| 71 | Petra, Manacup (3 a 19), Xampions d'estiu Manacor, Final Xampions 2014-15 i 8a jornada LLISCA Molins | 26/7/2015 | 950 | 2 | 1,0 | 0,79 | 30 | +21.3 | 971 | 2 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 70
- V – E – D (+22 sense resultat)
- 24 – 0 – 24
- % victòries
- 50 %
- Punts per partida
- 367 – 367
- Millor puntuació: 550 contra Esperança Martí (2a fase de la Manacup 2019/20)
- Victòria més àmplia: 525–283 contra Bernat Amer
Balanç per rival · 40 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DJaume Vives301–3742a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- VEsperança Martí550–4012a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- VKica Mas386–3201a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- DLina Maria Riera319–3971a fase de la Manacup 2019/20 · r4
- DMaria Antònia Llodrà359–3891a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- VBel Llull421–2691a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- VSebastià Llodrà425–3421a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- VBernat Amer525–283IV Campionat Ciutat de Manacor · r3
- ?Carles Díez341–349IV Campionat Ciutat de Manacor · r2
- DJoan Pascual297–484IV Campionat Ciutat de Manacor · r1
- ?Maria Josep CarrascoXampions Estiu de Manacor · r10
- ?Antoni CasasXampions Estiu de Manacor · r9
- ?Joan LlodràXampions Estiu de Manacor · r8
- ?Patri VitriXampions Estiu de Manacor · r7
- ?Roger CossoXampions Estiu de Manacor · r6
- ?Maria Josep CarrascoXampions Estiu de Manacor · r5
- ?Antoni CasasXampions Estiu de Manacor · r4
- ?Joan LlodràXampions Estiu de Manacor · r3
- ?Patri VitriXampions Estiu de Manacor · r2
- ?Roger CossoXampions Estiu de Manacor · r1
- VVictòria Sancho503–3733r Campionat de Manacor 2016-17 · r6
- VCarles Díez443–2103r Campionat de Manacor 2016-17 · r5
- DJoan Melià334–3683r Campionat de Manacor 2016-17 · r4
- VJoan Gelabert418–3813r Campionat de Manacor 2016-17 · r3
- DJoan Montané190–4303r Campionat de Manacor 2016-17 · r2
- DAntoni Riera302–4113r Campionat de Manacor 2016-17 · r1
- VMagdalena Morell437–427ManaCup 2016-17, 2a fase · r9
- DRoger Cosso381–424ManaCup 2016-17, 2a fase · r8
- DMargalida Bonnín341–481ManaCup 2016-17, 2a fase · r7
- VAntoni Casas360–335ManaCup 2016-17, 2a fase · r6
- VBel Andreu419–417ManaCup 2016-17, 2a fase · r5
- DTomeu Riera352–380ManaCup 2016-17, 2a fase · r4
- DPatri Vitri309–337ManaCup 2016-17, 2a fase · r3
- DCati Sureda371–410ManaCup 2016-17, 2a fase · r2
- DMarta Vilardell381–418ManaCup 2016-17, 2a fase · r1
- ?Llucia AlajarínManaCup 2016-17, 1a fase · r20
- VGuillem Pallicer359–358ManaCup 2016-17, 1a fase · r19
- DMaribel Servera240–471ManaCup 2016-17, 1a fase · r18
- VBel Llull446–227ManaCup 2016-17, 1a fase · r17
- DAntoni Riera292–534ManaCup 2016-17, 1a fase · r16
- DAina Garcia316–516ManaCup 2016-17, 1a fase · r15
- VTomeu Riera405–281ManaCup 2016-17, 1a fase · r14
- DMagdalena Morell347–363ManaCup 2016-17, 1a fase · r13
- VPere Riera432–364ManaCup 2016-17, 1a fase · r12
- VSebastià Llodrà447–376ManaCup 2016-17, 1a fase · r11
- DMiquel Morey375–397ManaCup 2016-17, 1a fase · r10
- DJoan Llodrà292–399ManaCup 2016-17, 1a fase · r9
- VAntoni Bauçà456–224ManaCup 2016-17, 1a fase · r8
- DEsperança Martí320–381ManaCup 2016-17, 1a fase · r7
- DMargalida Bonnín303–474ManaCup 2016-17, 1a fase · r6