Jugador núm. 287
Antoni Bauçà
Comparar- BARRUF
- 913
- Categoria
- —
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 133
- Victòries
- 60,5
- % victòries
- 45,5 %
- Darrera temporada
- 2020-21
- Millor posició
- 76aBARRUF 125, 2019-20
- Millor categoria
- Avançatmàxim 1033 al BARRUF 116
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 117
- en 84 partides
- Mitjana
- 1,39
- scrabbles per partida
Millor jugada
- REBAIXEUcontra Joana Maria Pasqual · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 5107
- —contra Joan Llodrà · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 10104
- OFENGUEScontra Joana Salas · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 8102
- SENYALAUcontra Miquel Morey · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 1196
- SEGUIEMcontra Joan Llodrà · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 795
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 1031 | 9 | 0,0 | 5,88 | 20 | -117.6 | 913 | 133 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1033 | 5 | 2,0 | 2,10 | 20 | -2.1 | 1031 | 124 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1029 | 5 | 3,0 | 2,78 | 20 | +4.3 | 1033 | 119 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 1033 | 14 | 7,0 | 7,20 | 20 | -4.1 | 1029 | 114 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 982 | 16 | 10,0 | 7,47 | 20 | +50.6 | 1033 | 100 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1002 | 6 | 2,0 | 3,01 | 20 | -20.2 | 982 | 84 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 983 | 12 | 6,5 | 5,53 | 20 | +19.3 | 1002 | 78 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 980 | 12 | 6,0 | 5,83 | 20 | +3.3 | 983 | 66 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 978 | 11 | 5,0 | 4,91 | 20 | +1.8 | 980 | 54 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 977 | 9 | 5,0 | 4,98 | 30 | +0.7 | 978 | 43 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 915 | 20 | 9,0 | 7,28 | 30 | +62.1 | 977 | 34 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 924 | 10 | 4,0 | 4,29 | 30 | -8.6 | 915 | 15 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 950 | 5 | 1,0 | 1,87 | 30 | -26.2 | 924 | 5 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 134
- V – E – D (+32 sense resultat)
- 49 – 0 – 53
- % victòries
- 48 %
- Punts per partida
- 363 – 371
- Millor puntuació: 609 contra Joana Tomàs (Rondes 1 a 13 Manacup)
- Victòria més àmplia: 565–227 contra Andreu Pasqual
Balanç per rival · 68 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 7 | 3,0 | 60 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — |
- DJoana Maria Pasqual203–303Manacup 2020/21 · r9
- DLluc Cànovas188–304Manacup 2020/21 · r8
- DPau Riera149–391Manacup 2020/21 · r7
- DCatalina Quetgles182–287Manacup 2020/21 · r6
- DFrancesc Vernet176–347Manacup 2020/21 · r5
- DMateu Marcé184–412Manacup 2020/21 · r4
- DMateu Mas180–393Manacup 2020/21 · r3
- DJoan Munar171–304Manacup 2020/21 · r2
- DAina M. Vicens191–401Manacup 2020/21 · r1
- VGuillem Melis415–2382a fase de la Manacup 2019/20 · r6
- DMaria Gayà369–3882a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- DLlorenç Carreres281–3582a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- DJoan Llodrà355–5232a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- VAntoni Riera430–3712a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- VJoana Maria Pasqual390–2971a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- DPasqual Sánchez313–4961a fase de la Manacup 2019/20 · r4
- DJoan Pascual415–4941a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- VVincent Truant345–2591a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- VSebastiana Mascaró312–2681a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- DMiquela Grimalt350–4292a fase ManaCup 2018/19 · r16
- VBel Llull406–3462a fase ManaCup 2018/19 · r14
- DEsperança Martí373–3742a fase ManaCup 2018/19 · r13
- VJaume Vives530–2192a fase ManaCup 2018/19 · r11
- DM. M. Matamalas319–4312a fase ManaCup 2018/19 · r10
- VAntoni Casas403–2882a fase ManaCup 2018/19 · r9
- DBel Andreu342–4042a fase ManaCup 2018/19 · r8
- VAntoni Alzamora432–2472a fase ManaCup 2018/19 · r7
- DMateu Marcé321–3452a fase ManaCup 2018/19 · r6
- VMiquel Morey391–3782a fase ManaCup 2018/19 · r5
- DJoan Gelabert433–4592a fase ManaCup 2018/19 · r4
- DMargalida Bonnín314–4282a fase ManaCup 2018/19 · r3
- VMaria Gayà442–3192a fase ManaCup 2018/19 · r2
- VVictòria Sancho401–2782a fase ManaCup 2018/19 · r1
- DRoger Cosso401–4661a fase de la Manacup 2018/19 · r16
- VMaria Gayà379–3481a fase de la Manacup 2018/19 · r15
- VCarles Díez456–2671a fase de la Manacup 2018/19 · r14
- VMateu Marcé463–3081a fase de la Manacup 2018/19 · r13
- DMiquel Morey366–3741a fase de la Manacup 2018/19 · r12
- VAna Escudero490–2781a fase de la Manacup 2018/19 · r11
- ?Xisco Truyols317–3761a fase de la Manacup 2018/19 · r10
- VJoana Gelabert372–3711a fase de la Manacup 2018/19 · r9
- ?Tomeu Riera334–4561a fase de la Manacup 2018/19 · r8
- ?M. M. Matamalas543–3131a fase de la Manacup 2018/19 · r7
- VElena Barceló471–3671a fase de la Manacup 2018/19 · r6
- VPatri Vitri342–3411a fase de la Manacup 2018/19 · r5
- ?Maria A. Nadal277–3451a fase de la Manacup 2018/19 · r4
- VMaribel Servera465–4631a fase de la Manacup 2018/19 · r3
- ?Aina M. Vicens337–3481a fase de la Manacup 2018/19 · r2
- VMiquel Servera523–3401a fase de la Manacup 2018/19 · r1
- VGemma Capdevila490–2568è Mundial de Scrabble en Català · r6