Jugador núm. 309
Antoni Casas
Comparar- BARRUF
- 1010
- Categoria
- Avançat
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 180
- Victòries
- 95,5
- % victòries
- 53,1 %
- Darrera temporada
- 2021-22
- Millor posició
- 27aBARRUF 107, 2018-19
- Millor categoria
- Expertmàxim 1161 al BARRUF 107
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 183
- en 103 partides
- Mitjana
- 1,78
- scrabbles per partida
Millor jugada
- EXHUMAREUcontra Margalida Rosselló · Manacup 2020/21, ronda 14150
- ESTUFARAcontra Miquel Morey · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 11140
- DANYARIEUcontra Mateu Mas · Manacup 2020/21, ronda 11122
- AJUSTEScontra Guillem Melis · Manacup 2020/21, ronda 6112
- DESTIL·LEScontra Mateu Marcé · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 10111
Millor jugada amb lletra especial
- SEXEMcontra Maria Rosa Cons · VI Campionat Ciutat de Manacor, ronda 352
- TAXEUcontra Aina Garcia · VI Campionat Ciutat de Manacor, ronda 248
- XOcontra Esperança Martí · VI Campionat Ciutat de Manacor, ronda 444
- IXcontra Pere Grimalt Vert · VI Campionat Ciutat de Manacor, ronda 133
- LLEVcontra Aina Garcia · 1r Ciutat de Mallorca, ronda 130
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 144 | VI Campionat Ciutat de Manacor | 31/8/2022 | 989 | 6 | 3,0 | 1,96 | 20 | +20.7 | 1010 | 180 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 1017 | 15 | 7,0 | 8,40 | 20 | -28.0 | 989 | 174 |
| 128 | I Torneig emParaular de Scrabble | 5/10/2019 | 1041 | 3 | 0,0 | 1,23 | 20 | -24.5 | 1017 | 159 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 1057 | 14 | 7,0 | 7,81 | 20 | -16.2 | 1041 | 156 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 1099 | 16 | 8,0 | 10,08 | 20 | -41.6 | 1057 | 142 |
| 111 | 1r Ciutat de Mallorca | 16/2/2019 | 1102 | 3 | 1,0 | 1,14 | 20 | -2.8 | 1099 | 126 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1161 | 10 | 4,0 | 6,97 | 20 | -59.4 | 1102 | 123 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 1108 | 10 | 7,0 | 4,32 | 20 | +53.6 | 1161 | 113 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 1095 | 10 | 7,0 | 6,38 | 20 | +12.3 | 1108 | 103 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 1081 | 13 | 8,0 | 7,26 | 20 | +14.7 | 1095 | 93 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 1102 | 6 | 2,0 | 3,09 | 20 | -21.7 | 1081 | 80 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 1096 | 2 | 1,0 | 0,68 | 20 | +6.4 | 1102 | 74 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 1092 | 10 | 5,0 | 4,79 | 20 | +4.1 | 1096 | 72 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 1091 | 6 | 3,5 | 3,48 | 20 | +0.3 | 1092 | 62 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 1115 | 9 | 4,0 | 5,20 | 20 | -24.0 | 1091 | 56 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 1038 | 20 | 13,0 | 11,02 | 30 | +77.9 | 1115 | 47 |
| 73 | ManaCup 2015-16 | 31/8/2016 | 950 | 28 | 15,0 | 12,08 | 30 | +87.5 | 1037 | 28 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 181
- V – E – D (+38 sense resultat)
- 76 – 1 – 66
- % victòries
- 53 %
- Punts per partida
- 394 – 374
- Millor puntuació: 593 contra M. M. Matamalas (ManaCup 2016-17, 1a fase)
- Victòria més àmplia: 515–69 contra Francesc Vernet
Balanç per rival · 74 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 8 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 3,0 | 75 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 1,0 | 33 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 1,5 | 38 % | |
| 5 | 2,0 | 100 % | |
| 5 | 1,0 | 33 % | |
| 5 | 5,0 | 100 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 2,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DAntoni Alzamora411–477VI Campionat Ciutat de Manacor · r6
- VMaria Josep Carrasco407–369VI Campionat Ciutat de Manacor · r5
- VEsperança Martí393–341VI Campionat Ciutat de Manacor · r4
- VMaria Rosa Cons453–270VI Campionat Ciutat de Manacor · r3
- DAina Garcia347–463VI Campionat Ciutat de Manacor · r2
- DPere Grimalt Vert283–455VI Campionat Ciutat de Manacor · r1
- VVictòria Sancho344–318Manacup 2020/21 · r15
- VMargalida Rosselló459–265Manacup 2020/21 · r14
- VFrancesc Vernet401–311Manacup 2020/21 · r13
- DMaria Antònia Llodrà385–386Manacup 2020/21 · r12
- VMateu Mas449–269Manacup 2020/21 · r11
- DMiquel Servera309–379Manacup 2020/21 · r10
- DJaume Vives307–463Manacup 2020/21 · r9
- DLina Maria Riera261–429Manacup 2020/21 · r8
- DLluís Fuster Amer325–475Manacup 2020/21 · r7
- VGuillem Melis424–271Manacup 2020/21 · r6
- DEsperança Martí335–359Manacup 2020/21 · r5
- DXisco Truyols295–538Manacup 2020/21 · r4
- VMiquel Morey514–374Manacup 2020/21 · r3
- DBel Andreu266–372Manacup 2020/21 · r2
- VJoana Maria Pasqual362–314Manacup 2020/21 · r1
- DNicole SerapioI Torneig emParaular de Scrabble · r3
- DTomeu RieraI Torneig emParaular de Scrabble · r2
- DXisco TruyolsI Torneig emParaular de Scrabble · r1
- VMiquela Grimalt527–3942a fase ManaCup 2018/19 · r15
- DEsperança Martí340–4582a fase ManaCup 2018/19 · r14
- VBel Llull462–3212a fase ManaCup 2018/19 · r13
- VJoan Gelabert501–4562a fase ManaCup 2018/19 · r12
- DM. M. Matamalas370–4742a fase ManaCup 2018/19 · r11
- DJaume Vives252–4812a fase ManaCup 2018/19 · r10
- DAntoni Bauçà288–4032a fase ManaCup 2018/19 · r9
- VAntoni Alzamora407–3582a fase ManaCup 2018/19 · r8
- DBel Andreu372–3772a fase ManaCup 2018/19 · r7
- VMiquel Morey450–4272a fase ManaCup 2018/19 · r6
- DMateu Marcé321–3452a fase ManaCup 2018/19 · r5
- VMateu Marcé388–2362a fase ManaCup 2018/19 · r4
- DMargalida Bonnín276–5452a fase ManaCup 2018/19 · r2
- VMaria Gayà374–3572a fase ManaCup 2018/19 · r1
- ?Lina Maria Riera390–4691a fase de la Manacup 2018/19 · r16
- ?Pau Riera323–4741a fase de la Manacup 2018/19 · r15
- DJaume Vives326–4021a fase de la Manacup 2018/19 · r14
- DAntoni Riera227–5191a fase de la Manacup 2018/19 · r13
- DPere Grimalt Vert453–4681a fase de la Manacup 2018/19 · r12
- VRosa Barrientos388–2931a fase de la Manacup 2018/19 · r11
- ?Miquela Grimalt292–4441a fase de la Manacup 2018/19 · r10
- VFrancesc Vernet515–691a fase de la Manacup 2018/19 · r9
- ?Joan Llodrà401–4081a fase de la Manacup 2018/19 · r8
- VAntoni Alzamora450–3881a fase de la Manacup 2018/19 · r7
- VMateu Mas446–3541a fase de la Manacup 2018/19 · r6
- ?Joana Salas371–2991a fase de la Manacup 2018/19 · r5