Jugador núm. 380
Miquela Grimalt
Comparar- BARRUF
- 979
- Categoria
- —
- Posició
- 106
- Estat
- Actiu
- Partides
- 220
- Victòries
- 99,0
- % victòries
- 45,0 %
- Darrera temporada
- 2025-26
- Millor posició
- 65aBARRUF 165, 2023-24 · 2 edicions
- Millor categoria
- Avançatmàxim 1050 al BARRUF 165
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 240
- en 115 partides
- Mitjana
- 2,09
- scrabbles per partida
Millor jugada
- XUTARANcontra Antoni Casas · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 10102
- XUTIScontra Maribel Servera · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 799
- FITESSENcontra Sebastià Llodrà · Manacup 2020/21, ronda 1294
- MASCLEScontra Antoni Bauçà · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 1192
- BATEGATcontra Joan Llodrà · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 491
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 | Xàmpions d'estiu 2026 | 31/8/2026 | 972 | 10 | 6,0 | 5,63 | 20 | +7.5 | 979 | 220 |
| 205 | XII ManaCup | 31/8/2026 | 1021 | 26 | 11,0 | 13,44 | 20 | -48.7 | 972 | 210 |
| 187 | Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 | 31/8/2025 | 1033 | 12 | 5,0 | 5,61 | 20 | -12.0 | 1021 | 184 |
| 167 | Segona fase de la X ManaCup | 23/5/2024 | 1050 | 2 | 0,0 | 0,86 | 20 | -17.0 | 1033 | 172 |
| 165 | Primera fase de la X ManaCup | 1/4/2024 | 1031 | 20 | 11,0 | 10,06 | 20 | +19.0 | 1050 | 170 |
| 160 | Xàmpions Manacor 2023 | 31/8/2023 | 1028 | 10 | 4,0 | 3,85 | 20 | +3.0 | 1031 | 150 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 1013 | 11 | 8,0 | 7,25 | 20 | +15.0 | 1028 | 140 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 976 | 15 | 8,0 | 6,11 | 20 | +37.8 | 1013 | 129 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 985 | 10 | 4,0 | 4,46 | 20 | -9.2 | 976 | 114 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1018 | 12 | 3,0 | 4,68 | 20 | -33.5 | 985 | 104 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1013 | 5 | 3,0 | 2,71 | 20 | +5.7 | 1018 | 92 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 1018 | 10 | 5,0 | 5,29 | 20 | -5.8 | 1013 | 87 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 981 | 14 | 8,0 | 6,15 | 20 | +37.0 | 1018 | 77 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 932 | 17 | 9,0 | 6,83 | 20 | +49.7 | 981 | 63 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 878 | 4 | 3,0 | 1,22 | 30 | +53.5 | 932 | 47 |
| 110 | IV Campionat Vila de Petra | 20/1/2019 | 872 | 5 | 1,0 | 0,78 | 30 | +6.5 | 878 | 43 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 876 | 12 | 3,0 | 3,16 | 30 | -4.7 | 872 | 38 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 854 | 10 | 4,0 | 3,24 | 30 | +22.8 | 876 | 26 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 913 | 13 | 3,0 | 4,99 | 30 | -59.6 | 854 | 16 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 950 | 3 | 0,0 | 1,23 | 30 | -36.8 | 913 | 3 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 221
- V – E – D (+37 sense resultat)
- 86 – 0 – 98
- % victòries
- 47 %
- Punts per partida
- 393 – 397
- Millor puntuació: 586 contra Jordi Caldentey (1a fase de la Manacup 2019/20)
- Victòria més àmplia: 586–140 contra Jordi Caldentey
Balanç per rival · 86 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 10 | 0,0 | 0 % | |
| 9 | 1,0 | 14 % | |
| 7 | 5,0 | 71 % | |
| 6 | 1,0 | 50 % | |
| 6 | 2,0 | 40 % | |
| 6 | 2,0 | 33 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 2,0 | 40 % | |
| 5 | 1,0 | 20 % | |
| 5 | 3,0 | 75 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 5 | 3,0 | 75 % | |
| 5 | 2,0 | 50 % | |
| 5 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 0,0 | — | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — |
- VXisca Bonet Riera531–382Xàmpions d'estiu 2026 · r10
- VMargalida Rosselló467–352Xàmpions d'estiu 2026 · r9
- VJoan Antoni Cerrato388–305Xàmpions d'estiu 2026 · r8
- VJoana Maria Pasqual433–332Xàmpions d'estiu 2026 · r7
- DJoan Llodrà324–429Xàmpions d'estiu 2026 · r6
- VXisca Bonet Riera473–229Xàmpions d'estiu 2026 · r5
- DMargalida Rosselló296–422Xàmpions d'estiu 2026 · r4
- VJoan Antoni Cerrato419–233Xàmpions d'estiu 2026 · r3
- DJoana Maria Pasqual269–464Xàmpions d'estiu 2026 · r2
- DJoan Llodrà264–504Xàmpions d'estiu 2026 · r1
- DBel Miquel356–540XII ManaCup · r26
- DMaria Bel Bauzà359–416XII ManaCup · r25
- VJoan Melis397–369XII ManaCup · r24
- VMargalida Rosselló550–344XII ManaCup · r23
- VMontse Mozo494–337XII ManaCup · r22
- VMateu Marcé462–397XII ManaCup · r21
- VJoan Manuel Rivas528–332XII ManaCup · r20
- VCaterina Gelabert363–329XII ManaCup · r19
- DBel Llull338–471XII ManaCup · r18
- DCarles Llull385–459XII ManaCup · r17
- VCristina Gil376–150XII ManaCup · r16
- DBel Miquel357–406XII ManaCup · r15
- DAina Garcia376–561XII ManaCup · r14
- DJosep Arias438–489XII ManaCup · r13
- VToni Donoso378–267XII ManaCup · r12
- VLluís Fuster Amer412–397XII ManaCup · r11
- DJaume Rigo343–553XII ManaCup · r10
- DCati Sureda351–420XII ManaCup · r9
- DBernat Amer396–409XII ManaCup · r8
- DFrancesca Font281–485XII ManaCup · r7
- DJoan Gelabert419–456XII ManaCup · r6
- DMaria Antònia Llodrà373–413XII ManaCup · r5
- VAina Mas Llodrà417–318XII ManaCup · r4
- DJosep Reynés396–530XII ManaCup · r3
- DAina M. Vicens399–438XII ManaCup · r2
- VAntoni Nicolau310–269XII ManaCup · r1
- VSebastià Quetglas445–391Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r12
- DJoan Gelabert320–464Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r11
- DBernat Amer380–468Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r10
- VBel Miquel419–224Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r9
- DJoan Llodrà351–429Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r8
- VSebastià Llodrà458–401Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r7
- VSebastià Quetglas383–333Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r6
- DJoan Gelabert248–490Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r5
- DBernat Amer295–445Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r4
- VBel Miquel267–226Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r3
- DJoan Llodrà311–478Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r2
- DSebastià Llodrà376–428Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r1
- DCatalina Vallbona363–473Segona fase de la X ManaCup · r22
- DBel Llull319–477Segona fase de la X ManaCup · r21