Jugador núm. 370
Margalida Rosselló
Comparar- BARRUF
- 961
- Categoria
- —
- Posició
- 116
- Estat
- Actiu
- Partides
- 251
- Victòries
- 101,0
- % victòries
- 40,2 %
- Darrera temporada
- 2025-26
- Millor posició
- 91aBARRUF 184, 2024-25
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 148
- en 166 partides
- Mitjana
- 0,89
- scrabbles per partida
Millor jugada
- ALÇURAScontra Margalida Cubells · Segona fase de la X ManaCup, ronda 26126
- REBAIXEScontra Marc Capó · Manacup 2021-22, ronda 2107
- ANHELARcontra Carme Pascual · Segona fase de la X ManaCup, ronda 22105
- JUDICARcontra Lluc Cànovas · Manacup 2021-22, ronda 1098
- NOVETATcontra Francesca Font · XI ManaCup, ronda 1889
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 | Xàmpions d'estiu 2026 | 31/8/2026 | 937 | 10 | 5,0 | 3,80 | 20 | +24.0 | 961 | 251 |
| 205 | XII ManaCup | 31/8/2026 | 977 | 26 | 10,0 | 12,00 | 20 | -39.9 | 937 | 241 |
| 187 | Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 | 31/8/2025 | 991 | 10 | 3,0 | 3,69 | 20 | -14.0 | 977 | 215 |
| 184 | XI ManaCup | 2/6/2025 | 933 | 27 | 13,0 | 10,09 | 20 | +58.0 | 991 | 205 |
| 170 | Xàmpions d'estiu 2024 | 31/8/2024 | 937 | 10 | 2,5 | 2,68 | 20 | -4.0 | 933 | 178 |
| 167 | Segona fase de la X ManaCup | 23/5/2024 | 887 | 7 | 6,0 | 3,50 | 20 | +50.0 | 937 | 168 |
| 165 | Primera fase de la X ManaCup | 1/4/2024 | 932 | 20 | 5,0 | 7,23 | 20 | -45.0 | 887 | 161 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 903 | 24 | 10,5 | 9,03 | 20 | +29.0 | 932 | 141 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 899 | 16 | 7,0 | 6,79 | 20 | +4.3 | 903 | 117 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 894 | 15 | 6,0 | 5,76 | 20 | +4.9 | 899 | 101 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 828 | 10 | 7,0 | 3,70 | 20 | +65.9 | 894 | 86 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 867 | 8 | 2,0 | 3,94 | 20 | -38.7 | 828 | 76 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 855 | 5 | 2,0 | 1,40 | 20 | +12.0 | 867 | 68 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 893 | 10 | 3,0 | 4,91 | 20 | -38.1 | 855 | 63 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 875 | 5 | 4,0 | 3,13 | 20 | +17.4 | 893 | 53 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 859 | 2 | 1,0 | 0,47 | 30 | +15.8 | 875 | 48 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 889 | 3 | 0,0 | 0,99 | 30 | -29.6 | 859 | 46 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 865 | 10 | 4,0 | 3,21 | 30 | +23.8 | 889 | 43 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 834 | 10 | 4,0 | 2,95 | 30 | +31.5 | 865 | 33 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 928 | 13 | 2,0 | 5,15 | 30 | -94.4 | 834 | 23 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 950 | 10 | 4,0 | 4,73 | 30 | -21.9 | 928 | 10 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 251
- V – E – D (+20 sense resultat)
- 92 – 2 – 137
- % victòries
- 40 %
- Punts per partida
- 359 – 392
- Millor puntuació: 524 contra Carme Pascual (Segona fase de la X ManaCup)
- Victòria més àmplia: 495–156 contra Maria Gironès
Balanç per rival · 101 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 10 | 5,0 | 50 % | |
| 8 | 0,0 | 0 % | |
| 7 | 2,5 | 36 % | |
| 7 | 1,0 | 14 % | |
| 7 | 2,0 | 29 % | |
| 6 | 3,0 | 75 % | |
| 6 | 1,0 | 17 % | |
| 6 | 3,0 | 50 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 5 | 1,0 | 20 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,5 | 50 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % |
- VBel Miquel383–337Xàmpions d'estiu 2026 · r10
- DMiquela Grimalt352–467Xàmpions d'estiu 2026 · r9
- VAntònia Galmés416–292Xàmpions d'estiu 2026 · r8
- DJosep Arias349–393Xàmpions d'estiu 2026 · r7
- DJoan Gelabert290–672Xàmpions d'estiu 2026 · r6
- VBel Miquel480–423Xàmpions d'estiu 2026 · r5
- VMiquela Grimalt422–296Xàmpions d'estiu 2026 · r4
- DAntònia Galmés340–430Xàmpions d'estiu 2026 · r3
- DJosep Arias280–552Xàmpions d'estiu 2026 · r2
- VJoan Gelabert440–353Xàmpions d'estiu 2026 · r1
- DMarga Gelabert278–368XII ManaCup · r26
- DBel Miquel397–462XII ManaCup · r25
- DMaria A. Nadal339–471XII ManaCup · r24
- DMiquela Grimalt344–550XII ManaCup · r23
- VJoan Melis404–370XII ManaCup · r22
- VMaria Bel Bauzà397–346XII ManaCup · r21
- VSergi Escura Bassa463–351XII ManaCup · r20
- VMarga Gelabert368–364XII ManaCup · r19
- DEsperança Martí299–507XII ManaCup · r18
- DCarles Díez323–394XII ManaCup · r17
- DTomeu Cursach329–352XII ManaCup · r16
- DMateu Marcé340–374XII ManaCup · r15
- VClara Zambrana521–323XII ManaCup · r14
- DMiquel Morey311–389XII ManaCup · r13
- VMarc Molina Llull404–305XII ManaCup · r12
- VJoan Cabalgante311–188XII ManaCup · r11
- VCatalina Vallbona347–325XII ManaCup · r10
- DMateu Xurí230–618XII ManaCup · r9
- DMaria Gayà425–443XII ManaCup · r8
- DBel Andreu266–450XII ManaCup · r7
- DAntoni Riera418–424XII ManaCup · r6
- DMargalida Cubells318–431XII ManaCup · r5
- VLluis Molina352–265XII ManaCup · r4
- DAntoni Alzamora374–673XII ManaCup · r3
- VMontse Mozo427–312XII ManaCup · r2
- DGuillem Melis298–433XII ManaCup · r1
- DJoan Moragues357–474Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r11
- DLina Maria Riera434–466Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r10
- VMargalida Cubells467–349Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r9
- DM. M. Matamalas428–464Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r7
- VAntònia Ladària334–238Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r6
- DJoan Moragues275–400Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r5
- DLina Maria Riera319–580Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r4
- DMargalida Cubells393–458Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r3
- VAntònia Ladària324–186Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r2
- DM. M. Matamalas343–506Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r1
- VRosa Barrientos419–253XI ManaCup · r27
- VAina Garcia444–331XI ManaCup · r26
- DAntoni Alzamora345–513XI ManaCup · r25
- VLaura Patrícia Bueno381–341XI ManaCup · r24