Jugador núm. 312
Miquel Morey
Comparar- BARRUF
- 1027
- Categoria
- Avançat
- Posició
- 91
- Estat
- Actiu
- Partides
- 228
- Victòries
- 101,5
- % victòries
- 44,5 %
- Darrera temporada
- 2025-26
- Millor posició
- 85aBARRUF 205, 2025-26
- Millor categoria
- Avançatmàxim 1027 al BARRUF 205
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 173
- en 117 partides
- Mitjana
- 1,48
- scrabbles per partida
Millor jugada
- ADESARENcontra Maribel Servera · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 7140
- GINYAREScontra Tomeu Riera · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 9129
- ENDURIENcontra Bel Andreu · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 13122
- INSTAL·LAREcontra Aina M. Vicens · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 1120
- ESTANYcontra Antoni Riera · Manacup 2020/21, ronda 199
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 205 | XII ManaCup | 31/8/2026 | 913 | 26 | 14,0 | 8,30 | 20 | +114.0 | 1027 | 228 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 959 | 24 | 10,0 | 12,31 | 20 | -46.0 | 913 | 202 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 986 | 16 | 8,0 | 9,33 | 20 | -26.5 | 959 | 178 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 990 | 3 | 1,0 | 1,21 | 20 | -4.3 | 986 | 162 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 985 | 8 | 3,0 | 2,74 | 20 | +5.2 | 990 | 159 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 971 | 5 | 3,0 | 2,30 | 20 | +14.1 | 985 | 151 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 985 | 13 | 5,0 | 5,67 | 20 | -13.5 | 971 | 146 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 985 | 17 | 8,0 | 8,30 | 20 | -0.9 | 985 | 133 |
| 111 | 1r Ciutat de Mallorca | 16/2/2019 | 990 | 3 | 1,0 | 1,23 | 20 | -4.6 | 985 | 117 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 985 | 8 | 3,0 | 2,73 | 20 | +5.4 | 990 | 114 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 953 | 12 | 6,5 | 4,92 | 20 | +31.6 | 985 | 106 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 976 | 11 | 4,0 | 5,14 | 20 | -22.8 | 953 | 94 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 970 | 2 | 1,0 | 0,71 | 20 | +5.9 | 976 | 83 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 964 | 10 | 4,0 | 3,72 | 20 | +5.6 | 970 | 81 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 959 | 9 | 5,0 | 4,73 | 20 | +5.4 | 964 | 71 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 920 | 20 | 9,0 | 7,53 | 20 | +39.0 | 959 | 62 |
| 80 | II Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2017 | 912 | 5 | 2,0 | 1,74 | 30 | +7.8 | 920 | 43 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 857 | 10 | 5,0 | 3,18 | 30 | +54.7 | 912 | 38 |
| 73 | ManaCup 2015-16 | 31/8/2016 | 950 | 28 | 9,0 | 12,08 | 30 | -92.5 | 857 | 28 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 230
- V – E – D (+44 sense resultat)
- 82 – 1 – 103
- % victòries
- 44 %
- Punts per partida
- 361 – 388
- Millor puntuació: 577 contra Tomeu Riera (2a fase de la Manacup 2019/20)
- Victòria més àmplia: 442–125 contra Mary Oliva
Balanç per rival · 89 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 8 | 0,0 | 0 % | |
| 7 | 2,0 | 40 % | |
| 7 | 2,0 | 50 % | |
| 7 | 5,0 | 83 % | |
| 6 | 1,0 | 25 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 1,0 | 25 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 1,0 | 20 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 1,0 | 25 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 1,5 | 50 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — |
- DCarles Díez360–397XII ManaCup · r26
- VFrancesca Font379–362XII ManaCup · r25
- VMaria Antònia Llodrà377–362XII ManaCup · r24
- DJaume Rigo316–363XII ManaCup · r23
- DJoan Moragues325–458XII ManaCup · r22
- DAntònia Riera313–441XII ManaCup · r21
- DLina Maria Riera385–489XII ManaCup · r20
- VCarles Díez391–333XII ManaCup · r19
- VMary Oliva442–125XII ManaCup · r18
- DCatalina Vallbona292–381XII ManaCup · r17
- VLluis Molina453–307XII ManaCup · r16
- VMarga Gelabert345–298XII ManaCup · r15
- VTomeu Cursach367–258XII ManaCup · r14
- VMargalida Rosselló389–311XII ManaCup · r13
- DMateu Xurí228–682XII ManaCup · r12
- VGuillem Melis446–189XII ManaCup · r11
- DAntoni Riera333–502XII ManaCup · r10
- VAntoni Alzamora426–332XII ManaCup · r9
- DEsperança Martí317–451XII ManaCup · r8
- VMontse Mozo433–310XII ManaCup · r7
- VMarc Molina Llull340–240XII ManaCup · r6
- DMaria Gayà281–442XII ManaCup · r5
- VMargalida Cubells410–341XII ManaCup · r4
- DBel Andreu245–464XII ManaCup · r3
- DClara Zambrana362–373XII ManaCup · r2
- VMateu Marcé383–361XII ManaCup · r1
- VBel Fullana330–305ManaCup 2022-23 · r24
- DJoan Moragues362–437ManaCup 2022-23 · r23
- DGuillem Melis323–355ManaCup 2022-23 · r22
- VMateu Marcé261–242ManaCup 2022-23 · r21
- VRosa Barrientos436–408ManaCup 2022-23 · r20
- DLluc Cànovas333–367ManaCup 2022-23 · r19
- DVictòria Sancho287–302ManaCup 2022-23 · r18
- DBernat Amer380–562ManaCup 2022-23 · r17
- VMiquel Servera470–412ManaCup 2022-23 · r16
- VCati Bauzà487–331ManaCup 2022-23 · r15
- DMargalida Rosselló300–397ManaCup 2022-23 · r14
- DMaria Antònia Llodrà298–384ManaCup 2022-23 · r13
- DAntoni Llull333–399ManaCup 2022-23 · r12
- VClara Zambrana431–278ManaCup 2022-23 · r11
- VMargalida Cubells449–333ManaCup 2022-23 · r10
- DSebastiana Mascaró223–369ManaCup 2022-23 · r9
- DJoan Munar313–499ManaCup 2022-23 · r8
- VMarga Gelabert409–322ManaCup 2022-23 · r7
- DM. M. Matamalas306–512ManaCup 2022-23 · r6
- VMaria Rosa Cons448–444ManaCup 2022-23 · r5
- DAndreu Fuster376–466ManaCup 2022-23 · r4
- VJúlia Boqué337–317ManaCup 2022-23 · r3
- DBel Andreu308–537ManaCup 2022-23 · r2
- DCarles Llull378–487ManaCup 2022-23 · r1