Jugador núm. 294
Joana Maria Pasqual
Comparar- BARRUF
- 775
- Categoria
- —
- Posició
- 168
- Estat
- Actiu
- Partides
- 337
- Victòries
- 80,5
- % victòries
- 23,9 %
- Darrera temporada
- 2025-26
- Millor posició
- 108aBARRUF 73, 2015-16
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 116
- en 215 partides
- Mitjana
- 0,54
- scrabbles per partida
Millor jugada
- PINÇAREMcontra Pasqual Sánchez · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 3124
- ENSENYARAcontra Victòria Sancho · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 1124
- —contra Marta Vilardell · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 14122
- PEIXETScontra Antoni Llull · XI ManaCup, ronda 15105
- HIMENEUcontra Antoni Casas · Manacup 2020/21, ronda 1102
Millor jugada amb lletra especial
- AL·LELScontra Feriel Rabaï Ladària · IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 142
- AL·LENScontra Maria Moll · IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 435
- AL·LILcontra Salvador Batlle · 10è Campionat Mundial de Scrabble en català, ronda 226
- AL·LEcontra Bel Andreu · IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 224
- ALL·LEcontra Caterina Gelabert · IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 622
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 | Xàmpions d'estiu 2026 | 31/8/2026 | 790 | 10 | 1,0 | 1,74 | 20 | -14.7 | 775 | 337 |
| 205 | XII ManaCup | 31/8/2026 | 762 | 26 | 7,5 | 6,08 | 20 | +28.3 | 790 | 327 |
| 202 | X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 9/5/2026 | 748 | 2 | 1,0 | 0,29 | 20 | +14.3 | 762 | 301 |
| 185 | IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 7/6/2025 | 745 | 6 | 1,0 | 0,86 | 20 | +3.0 | 748 | 299 |
| 184 | XI ManaCup | 2/6/2025 | 848 | 27 | 3,5 | 8,67 | 20 | -103.0 | 745 | 293 |
| 180 | 2n Gran Campionat de Manacor | 22/2/2025 | 850 | 4 | 1,0 | 1,09 | 20 | -2.0 | 848 | 266 |
| 177 | 2n Campionat de Scrabble de Pòrtol | 2/2/2025 | 851 | 4 | 1,0 | 1,03 | 20 | -1.0 | 850 | 262 |
| 176 | 10è Campionat Mundial de Scrabble en català | 16/11/2024 | 849 | 5 | 2,0 | 1,91 | 20 | +2.0 | 851 | 258 |
| 169 | VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 1/6/2024 | 840 | 2 | 1,5 | 1,07 | 20 | +9.0 | 849 | 253 |
| 167 | Segona fase de la X ManaCup | 23/5/2024 | 813 | 7 | 4,0 | 2,67 | 20 | +27.0 | 840 | 251 |
| 165 | Primera fase de la X ManaCup | 1/4/2024 | 828 | 20 | 4,0 | 4,73 | 20 | -15.0 | 813 | 244 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 852 | 13 | 3,0 | 4,21 | 20 | -24.0 | 828 | 224 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 790 | 16 | 7,0 | 3,88 | 20 | +62.5 | 852 | 211 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 756 | 15 | 6,0 | 4,31 | 20 | +33.8 | 790 | 195 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 762 | 10 | 2,0 | 2,31 | 20 | -6.2 | 756 | 180 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 770 | 12 | 4,0 | 4,37 | 20 | -7.4 | 762 | 170 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 750 | 5 | 2,0 | 1,01 | 20 | +19.7 | 770 | 158 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 754 | 10 | 3,0 | 3,20 | 20 | -4.1 | 750 | 153 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 745 | 10 | 4,0 | 3,54 | 20 | +9.2 | 754 | 143 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 684 | 17 | 5,0 | 2,14 | 20 | +60.7 | 745 | 133 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 692 | 3 | 0,0 | 0,37 | 20 | -7.4 | 684 | 117 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 709 | 10 | 1,0 | 1,90 | 20 | -18.0 | 692 | 114 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 683 | 13 | 3,0 | 1,66 | 20 | +26.9 | 709 | 104 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 658 | 6 | 2,0 | 0,74 | 20 | +25.1 | 683 | 91 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 683 | 10 | 1,0 | 2,26 | 20 | -25.2 | 658 | 85 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 656 | 5 | 2,0 | 0,65 | 20 | +27.0 | 683 | 75 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 663 | 9 | 2,0 | 2,35 | 20 | -7.0 | 656 | 70 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 673 | 20 | 2,0 | 2,75 | 20 | -10.3 | 663 | 61 |
| 80 | II Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2017 | 659 | 4 | 1,0 | 0,54 | 30 | +13.7 | 673 | 42 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 682 | 6 | 0,0 | 0,75 | 30 | -22.5 | 659 | 38 |
| 73 | ManaCup 2015-16 | 31/8/2016 | 898 | 28 | 3,0 | 10,19 | 30 | -215.6 | 682 | 32 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 950 | 4 | 0,0 | 1,75 | 30 | -52.5 | 898 | 4 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 339
- V – E – D (+32 sense resultat)
- 76 – 3 – 228
- % victòries
- 25 %
- Punts per partida
- 302 – 388
- Millor puntuació: 484 contra Antoni Janer (3r Campionat de Manacor 2016-17)
- Victòria més àmplia: 484–144 contra Antoni Janer
Balanç per rival · 130 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 9 | 1,0 | 14 % | |
| 9 | 0,0 | 0 % | |
| 8 | 1,0 | 13 % | |
| 8 | 2,0 | 25 % | |
| 7 | 0,0 | 0 % | |
| 7 | 0,0 | 0 % | |
| 7 | 2,0 | 33 % | |
| 7 | 0,0 | 0 % | |
| 7 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 2,0 | 33 % | |
| 6 | 3,0 | 75 % | |
| 6 | 2,0 | 33 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 1,0 | 17 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 1,5 | 30 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 2,0 | 40 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 1,0 | 25 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,5 | 50 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,5 | 50 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DMateu Marcé278–496Xàmpions d'estiu 2026 · r10
- DJosep Arias230–437Xàmpions d'estiu 2026 · r9
- DRoger Cosso233–413Xàmpions d'estiu 2026 · r8
- DMiquela Grimalt332–433Xàmpions d'estiu 2026 · r7
- DXisco Truyols225–607Xàmpions d'estiu 2026 · r6
- DMateu Marcé270–385Xàmpions d'estiu 2026 · r5
- DJosep Arias185–361Xàmpions d'estiu 2026 · r4
- DRoger Cosso313–510Xàmpions d'estiu 2026 · r3
- VMiquela Grimalt464–269Xàmpions d'estiu 2026 · r2
- DXisco Truyols252–471Xàmpions d'estiu 2026 · r1
- VAina Mas Llodrà301–272XII ManaCup · r26
- ECristina Gil0–0XII ManaCup · r25
- DMarc Molina Llull257–362XII ManaCup · r24
- DToni Donoso354–423XII ManaCup · r23
- VAntoni Nicolau375–260XII ManaCup · r22
- DLluis Molina264–449XII ManaCup · r21
- VAina Mas Llodrà349–342XII ManaCup · r20
- DM. M. Matamalas293–422XII ManaCup · r19
- DJoan Melis230–455XII ManaCup · r18
- VJordi Pedrals380–311XII ManaCup · r17
- DSebastià Llodrà352–490XII ManaCup · r16
- DRoger Cosso322–502XII ManaCup · r15
- DMaria A. Nadal237–372XII ManaCup · r14
- DJaume Vives321–392XII ManaCup · r13
- DJoan Moragues350–425XII ManaCup · r12
- VSergi Escura Bassa365–346XII ManaCup · r11
- DSebastià Quetglas301–365XII ManaCup · r10
- DJoan Llodrà250–433XII ManaCup · r9
- DXisco Truyols215–586XII ManaCup · r8
- DJoan Manuel Rivas333–399XII ManaCup · r7
- VJoan Antoni Cerrato332–221XII ManaCup · r6
- DLina Maria Riera310–413XII ManaCup · r5
- DAntònia Riera225–564XII ManaCup · r4
- DMaribel Servera300–418XII ManaCup · r3
- VMaria Bel Bauzà349–286XII ManaCup · r2
- DRosa Barrientos367–389XII ManaCup · r1
- DMarga Gelabert288–391X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r4
- VMargalida Cubells338–312X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r3
- DCaterina Gelabert268–414IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r6
- DPere Grimalt Riera253–500IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r5
- DMaria Moll221–454IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r4
- DSebastià Llodrà312–404IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r3
- DBel Andreu289–501IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r2
- VFeriel Rabaï Ladària310–240IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r1
- DMarga Gelabert271–528XI ManaCup · r27
- DMaria Bel Bauzà392–439XI ManaCup · r26
- EMaria Berrocal0–0XI ManaCup · r25
- DClara Zambrana239–319XI ManaCup · r24
- VJoan Antoni Cerrato312–225XI ManaCup · r23
- DSilvia Alcaide231–261XI ManaCup · r22