Jugador núm. 149
Margalida Bonnín
Comparar- BARRUF
- 1033
- Categoria
- Avançat
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 247
- Victòries
- 140,5
- % victòries
- 56,9 %
- Darrera temporada
- 2022-23
- Millor posició
- 35aBARRUF 115, 2018-19 · 3 edicions
- Millor categoria
- Expertmàxim 1137 al BARRUF 123
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 263
- en 121 partides
- Mitjana
- 2,17
- scrabbles per partida
Millor jugada
- REMUNTEUcontra Jaume Vives · Manacup 2021-22, ronda 2140
- ALÇARÀScontra Roger Cosso · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 3104
- ESCANYAUcontra Aina Capellà · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 5103
- DESTIL·LIcontra Cati Sureda · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 10102
- AJAURIEScontra Sebastiana Mascaró · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 14101
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 160 | Xàmpions Manacor 2023 | 31/8/2023 | 1068 | 10 | 3,0 | 4,75 | 20 | -35.0 | 1033 | 247 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 1078 | 10 | 4,0 | 4,51 | 20 | -10.0 | 1068 | 237 |
| 148 | Xàmpions Manacor 2022 | 31/8/2022 | 1096 | 10 | 5,0 | 5,88 | 20 | -17.6 | 1078 | 227 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 1092 | 16 | 9,0 | 8,79 | 20 | +4.2 | 1096 | 217 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1084 | 6 | 5,0 | 4,62 | 20 | +7.6 | 1092 | 201 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1108 | 5 | 2,0 | 3,19 | 20 | -23.8 | 1084 | 195 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 1137 | 10 | 5,0 | 6,43 | 20 | -28.7 | 1108 | 190 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 1123 | 13 | 9,0 | 8,29 | 20 | +14.1 | 1137 | 180 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 1133 | 17 | 10,0 | 11,45 | 20 | -10.2 | 1123 | 167 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 1128 | 2 | 2,0 | 1,74 | 20 | +5.2 | 1133 | 151 |
| 110 | IV Campionat Vila de Petra | 20/1/2019 | 1114 | 5 | 3,0 | 2,30 | 20 | +13.9 | 1128 | 149 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1121 | 3 | 2,0 | 2,36 | 20 | -7.2 | 1114 | 144 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 1114 | 12 | 8,0 | 7,66 | 20 | +6.9 | 1121 | 141 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 1081 | 11 | 8,5 | 6,83 | 20 | +33.3 | 1114 | 129 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 1066 | 6 | 4,0 | 3,27 | 20 | +14.7 | 1081 | 118 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 1064 | 3 | 2,0 | 1,91 | 20 | +1.8 | 1066 | 112 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 1056 | 3 | 2,0 | 1,61 | 20 | +7.8 | 1064 | 109 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 1067 | 9 | 4,0 | 4,52 | 20 | -10.5 | 1056 | 106 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 1071 | 20 | 11,0 | 11,54 | 20 | -4.1 | 1067 | 97 |
| 80 | II Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2017 | 1096 | 5 | 2,0 | 3,26 | 20 | -25.1 | 1071 | 78 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 1114 | 10 | 4,0 | 4,88 | 20 | -17.6 | 1096 | 73 |
| 73 | ManaCup 2015-16 | 31/8/2016 | 1048 | 28 | 19,0 | 15,71 | 20 | +65.7 | 1114 | 63 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 1030 | 5 | 3,0 | 2,40 | 30 | +18.1 | 1048 | 35 |
| 71 | Petra, Manacup (3 a 19), Xampions d'estiu Manacor, Final Xampions 2014-15 i 8a jornada LLISCA Molins | 26/7/2015 | 974 | 22 | 11,0 | 10,21 | 30 | +55.8 | 1030 | 30 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 241
- V – E – D (+49 sense resultat)
- 110 – 1 – 81
- % victòries
- 58 %
- Punts per partida
- 407 – 372
- Millor puntuació: 694 contra Aina Capellà (1a fase de la Manacup 2018/19)
- Victòria més àmplia: 694–215 contra Aina Capellà
Balanç per rival · 90 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 9 | 5,0 | 63 % | |
| 9 | 1,0 | 17 % | |
| 8 | 3,0 | 43 % | |
| 8 | 2,0 | 33 % | |
| 8 | 2,0 | 33 % | |
| 7 | 2,0 | 50 % | |
| 7 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 2,0 | 40 % | |
| 6 | 4,0 | 67 % | |
| 6 | 4,0 | 80 % | |
| 5 | 3,0 | 100 % | |
| 5 | 2,0 | 67 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 2,0 | 40 % | |
| 4 | 2,0 | 100 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 3,0 | 100 % | |
| 4 | 1,0 | 25 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,5 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DJoan Pascual380–422Xàmpions Manacor 2023 · r10
- DJoan Pascual360–450Xàmpions Manacor 2023 · r9
- VFrancesca Font454–384Xàmpions Manacor 2023 · r8
- DFrancesca Font419–491Xàmpions Manacor 2023 · r7
- VEsther Alcover439–397Xàmpions Manacor 2023 · r6
- VEsther Alcover449–220Xàmpions Manacor 2023 · r5
- DEsperança Martí430–496Xàmpions Manacor 2023 · r4
- DEsperança Martí348–447Xàmpions Manacor 2023 · r3
- DJaume Vives390–466Xàmpions Manacor 2023 · r2
- DJaume Vives388–403Xàmpions Manacor 2023 · r1
- VJoan Llodrà484–472ManaCup 2022-23 · r10
- VJoan Moragues442–374ManaCup 2022-23 · r9
- DMargalida Rosselló395–435ManaCup 2022-23 · r8
- VJoan Pascual419–370ManaCup 2022-23 · r7
- DAina Garcia407–504ManaCup 2022-23 · r6
- VMaria Gayà501–485ManaCup 2022-23 · r5
- DXisco Truyols489–493ManaCup 2022-23 · r4
- DBel Llull284–503ManaCup 2022-23 · r3
- DClara Zambrana315–425ManaCup 2022-23 · r2
- DMaribel Servera455–464ManaCup 2022-23 · r1
- VM. M. Matamalas455–398Xàmpions Manacor 2022 · r10
- DM. M. Matamalas360–505Xàmpions Manacor 2022 · r9
- DLluís Fuster Amer322–431Xàmpions Manacor 2022 · r8
- VLluís Fuster Amer491–361Xàmpions Manacor 2022 · r7
- VRosa Barrientos531–388Xàmpions Manacor 2022 · r6
- VRosa Barrientos570–355Xàmpions Manacor 2022 · r5
- VSebastiana Mascaró425–357Xàmpions Manacor 2022 · r4
- DSebastiana Mascaró355–380Xàmpions Manacor 2022 · r3
- DXisco Truyols351–457Xàmpions Manacor 2022 · r2
- DXisco Truyols314–560Xàmpions Manacor 2022 · r1
- VCarles Díez469–347Manacup 2021-22 · r16
- DPau Riera350–476Manacup 2021-22 · r15
- VJoana Maria Pasqual391–285Manacup 2021-22 · r14
- VMaria A. Nadal363–287Manacup 2021-22 · r13
- DLina Maria Riera264–455Manacup 2021-22 · r12
- DBernat Amer249–503Manacup 2021-22 · r11
- VXavi Castelló495–405Manacup 2021-22 · r10
- DRoger Cosso271–582Manacup 2021-22 · r9
- DCarles Díez386–460Manacup 2021-22 · r8
- VJoan Llodrà495–360Manacup 2021-22 · r7
- DAina Garcia354–405Manacup 2021-22 · r6
- DAntoni Riera364–554Manacup 2021-22 · r5
- VEsperança Martí491–344Manacup 2021-22 · r4
- VM. M. Matamalas415–407Manacup 2021-22 · r3
- VJaume Vives499–444Manacup 2021-22 · r2
- VMaria Magdalena Sureda429–183Manacup 2021-22 · r1
- VMaria A. Nadal417–3972a fase de la Manacup 2019/20 · r10
- VCati Sureda480–3512a fase de la Manacup 2019/20 · r7
- DRosa Barrientos393–4262a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- VXavi Castelló383–3572a fase de la Manacup 2019/20 · r3