Jugador núm. 306
Tomeu Riera
Comparar- BARRUF
- 1100
- Categoria
- Expert
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 197
- Victòries
- 121,5
- % victòries
- 61,7 %
- Darrera temporada
- 2020-21
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 235
- en 113 partides
- Mitjana
- 2,08
- scrabbles per partida
Millor jugada
- SENYALENcontra Antoni Casas · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 1132
- RETENYÍEMcontra Andreu Pasqual · Rondes 14 a 25 Manacup, ronda 12129
- AL·L(I)TERATcontra Bernat Amer · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 3128
- EXTASIAcontra Xisco Truyols · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 21123
- —contra Marta Vilardell · ManaCup 2016-17, 2a fase, ronda 2104
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 1119 | 10 | 5,0 | 5,97 | 20 | -19.3 | 1100 | 197 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1143 | 10 | 4,0 | 5,18 | 20 | -23.5 | 1119 | 187 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1152 | 5 | 3,0 | 3,49 | 20 | -9.8 | 1143 | 177 |
| 129 | 8è Campionat de Scrabble de Sabadell | 26/10/2019 | 1173 | 6 | 3,0 | 4,01 | 20 | -20.3 | 1152 | 172 |
| 128 | I Torneig emParaular de Scrabble | 5/10/2019 | 1169 | 3 | 2,0 | 1,82 | 20 | +3.6 | 1173 | 166 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 1188 | 10 | 5,0 | 5,93 | 20 | -18.6 | 1169 | 163 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 1195 | 13 | 6,0 | 6,37 | 20 | -7.3 | 1188 | 153 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 1123 | 16 | 14,0 | 10,38 | 20 | +72.3 | 1195 | 140 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 1143 | 6 | 3,0 | 4,02 | 20 | -20.3 | 1123 | 124 |
| 110 | IV Campionat Vila de Petra | 20/1/2019 | 1155 | 5 | 2,0 | 2,59 | 20 | -11.8 | 1143 | 118 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1206 | 10 | 5,0 | 7,59 | 20 | -51.8 | 1155 | 113 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 1223 | 12 | 7,0 | 7,84 | 20 | -16.8 | 1206 | 103 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 1222 | 11 | 8,5 | 8,43 | 20 | +1.3 | 1223 | 91 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 1243 | 12 | 8,0 | 9,05 | 20 | -21.0 | 1222 | 80 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 1208 | 6 | 5,0 | 3,28 | 20 | +34.4 | 1243 | 68 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 1164 | 5 | 5,0 | 2,79 | 20 | +44.2 | 1208 | 62 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 1124 | 10 | 8,0 | 5,99 | 20 | +40.2 | 1164 | 57 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 1151 | 6 | 3,0 | 3,90 | 30 | -27.0 | 1124 | 47 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 1084 | 9 | 7,0 | 4,76 | 30 | +67.1 | 1151 | 41 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 985 | 20 | 12,0 | 9,07 | 30 | +99.4 | 1084 | 32 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 974 | 10 | 4,0 | 3,64 | 30 | +10.9 | 985 | 13 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 950 | 3 | 2,0 | 1,21 | 30 | +23.6 | 974 | 3 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 198
- V – E – D (+63 sense resultat)
- 78 – 1 – 56
- % victòries
- 58 %
- Punts per partida
- 427 – 384
- Millor puntuació: 679 contra Andreu Pasqual (Rondes 14 a 25 Manacup)
- Victòria més àmplia: 609–186 contra Bernat Amer
Balanç per rival · 76 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 12 | 1,0 | 14 % | |
| 8 | 1,0 | 20 % | |
| 8 | 3,0 | 60 % | |
| 7 | 3,0 | 60 % | |
| 6 | 3,0 | 50 % | |
| 6 | 3,0 | 100 % | |
| 6 | 1,0 | 33 % | |
| 6 | 1,0 | 25 % | |
| 6 | 2,0 | 67 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 5 | 1,0 | 33 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 1,0 | 100 % | |
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 1,5 | 50 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 3 | 2,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DCarles Llull313–529Xàmpions d'estiu 2020 · r10
- DCarles Llull357–528Xàmpions d'estiu 2020 · r9
- DMaria Gayà373–422Xàmpions d'estiu 2020 · r8
- VMaria Gayà456–397Xàmpions d'estiu 2020 · r7
- VMaria Antònia Llodrà495–359Xàmpions d'estiu 2020 · r6
- VMaria Antònia Llodrà510–492Xàmpions d'estiu 2020 · r5
- VJoan Cabalgante303–257Xàmpions d'estiu 2020 · r4
- VJoan Cabalgante490–206Xàmpions d'estiu 2020 · r3
- DMaribel Servera442–559Xàmpions d'estiu 2020 · r2
- DMaribel Servera431–450Xàmpions d'estiu 2020 · r1
- VJaume Vives408–3912a fase de la Manacup 2019/20 · r13
- DJoan Llodrà399–5022a fase de la Manacup 2019/20 · r12
- DEsperança Martí342–5352a fase de la Manacup 2019/20 · r10
- VLina Maria Riera476–3722a fase de la Manacup 2019/20 · r8
- DPasqual Sánchez422–4492a fase de la Manacup 2019/20 · r7
- VM. M. Matamalas415–3792a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- DBel Andreu416–4212a fase de la Manacup 2019/20 · r4
- VAntònia Riera411–3062a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- DMiquel Morey305–5772a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- DMaria Gayà407–4152a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- VMarta Servera445–2931a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- DJoan Gelabert382–4001a fase de la Manacup 2019/20 · r4
- DAina Garcia338–3881a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- VCarles Díez392–3291a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- VMar Bel530–3321a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- VMartí Roé362–2888è Campionat de Scrabble de Sabadell · r6
- DGabriel Bas397–5348è Campionat de Scrabble de Sabadell · r5
- DElvira Sesé387–3968è Campionat de Scrabble de Sabadell · r4
- DMiquel Sesé344–5048è Campionat de Scrabble de Sabadell · r3
- VJoaquim Roé446–3838è Campionat de Scrabble de Sabadell · r2
- VFelip Calvo530–3538è Campionat de Scrabble de Sabadell · r1
- VAina GarciaI Torneig emParaular de Scrabble · r3
- VAntoni CasasI Torneig emParaular de Scrabble · r2
- DJoan GelabertI Torneig emParaular de Scrabble · r1
- VPere Grimalt Vert465–355Xàmpions d'estiu 2019 · r10
- VPere Grimalt Vert475–423Xàmpions d'estiu 2019 · r9
- DJoan Pascual451–495Xàmpions d'estiu 2019 · r8
- DJoan Pascual484–485Xàmpions d'estiu 2019 · r7
- VRoger Cosso374–344Xàmpions d'estiu 2019 · r6
- DRoger Cosso413–483Xàmpions d'estiu 2019 · r5
- VXisco Truyols583–339Xàmpions d'estiu 2019 · r4
- DXisco Truyols376–452Xàmpions d'estiu 2019 · r3
- DJaume Rigo410–457Xàmpions d'estiu 2019 · r2
- VJaume Rigo445–332Xàmpions d'estiu 2019 · r1
- DAina M. Vicens374–4202a fase ManaCup 2018/19 · r13
- DAntoni Riera484–5352a fase ManaCup 2018/19 · r12
- VAntònia Riera585–3462a fase ManaCup 2018/19 · r11
- VPere Grimalt Vert553–4222a fase ManaCup 2018/19 · r10
- VXisco Truyols459–3772a fase ManaCup 2018/19 · r9
- DMaribel Servera377–4562a fase ManaCup 2018/19 · r8