Jugador núm. 168
Joan Llodrà
Comparar- BARRUF
- 1255
- Categoria
- Mestre
- Posició
- 22
- Estat
- Actiu
- Partides
- 521
- Victòries
- 342,5
- % victòries
- 65,7 %
- Darrera temporada
- 2025-26
- Millor posició
- 13aBARRUF 155, 2022-23
- Millor categoria
- Mestremàxim 1293 al BARRUF 155
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 584
- en 274 partides
- Mitjana
- 2,13
- scrabbles per partida
Millor jugada
- —contra Andreu Pasqual · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 6140
- —contra Helena Girauta · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 4131
- PIXERADAcontra Antoni Casas · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 8110
- PUNYETEScontra Esperança Martí · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 1108
- VEXARAScontra Andreu Fuster · Manacup 2020/21, ronda 7106
Millor jugada amb lletra especial
- XAQUIScontra Aina Garcia · VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 490
- XAcontra Joan Pascual · VI Campionat Ciutat de Manacor, ronda 565
- LLEGIENcontra Gemma Rado · I Campionat Scrabble Pòrtol, ronda 164
- XICcontra Lina Maria Riera · VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 651
- SEXcontra Antònia Riera · VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 550
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 | Xàmpions d'estiu 2026 | 31/8/2026 | 1236 | 10 | 7,0 | 6,07 | 20 | +18.7 | 1255 | 521 |
| 205 | XII ManaCup | 31/8/2026 | 1219 | 26 | 18,0 | 17,16 | 20 | +16.8 | 1236 | 511 |
| 202 | X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 9/5/2026 | 1216 | 6 | 4,0 | 3,86 | 20 | +2.7 | 1219 | 485 |
| 200 | 5è Campionat de Scrabble de Gràcia-Cassoles | 14/3/2026 | 1215 | 6 | 4,0 | 3,97 | 20 | +0.7 | 1216 | 479 |
| 198 | 3r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor | 28/2/2026 | 1176 | 6 | 5,0 | 3,05 | 20 | +39.1 | 1215 | 473 |
| 187 | Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 | 31/8/2025 | 1209 | 12 | 6,0 | 7,64 | 20 | -33.0 | 1176 | 467 |
| 185 | IX Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 7/6/2025 | 1208 | 6 | 4,0 | 3,96 | 20 | +1.0 | 1209 | 455 |
| 184 | XI ManaCup | 2/6/2025 | 1224 | 27 | 17,0 | 17,79 | 20 | -16.0 | 1208 | 449 |
| 180 | 2n Gran Campionat de Manacor | 22/2/2025 | 1217 | 6 | 4,0 | 3,65 | 20 | +7.0 | 1224 | 422 |
| 177 | 2n Campionat de Scrabble de Pòrtol | 2/2/2025 | 1212 | 4 | 2,0 | 1,73 | 20 | +5.0 | 1217 | 416 |
| 176 | 10è Campionat Mundial de Scrabble en català | 16/11/2024 | 1218 | 10 | 7,0 | 7,28 | 20 | -6.0 | 1212 | 412 |
| 170 | Xàmpions d'estiu 2024 | 31/8/2024 | 1198 | 10 | 7,0 | 6,00 | 20 | +20.0 | 1218 | 402 |
| 169 | VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 1/6/2024 | 1184 | 6 | 4,0 | 3,29 | 20 | +14.0 | 1198 | 392 |
| 167 | Segona fase de la X ManaCup | 23/5/2024 | 1231 | 7 | 2,0 | 4,33 | 20 | -47.0 | 1184 | 386 |
| 165 | Primera fase de la X ManaCup | 1/4/2024 | 1245 | 20 | 14,0 | 14,72 | 20 | -14.0 | 1231 | 379 |
| 163 | I Campionat Scrabble Pòrtol | 3/2/2024 | 1213 | 4 | 4,0 | 2,40 | 20 | +32.0 | 1245 | 359 |
| 160 | Xàmpions Manacor 2023 | 31/8/2023 | 1253 | 10 | 5,0 | 7,00 | 20 | -40.0 | 1213 | 355 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 1293 | 24 | 15,0 | 17,02 | 20 | -40.0 | 1253 | 345 |
| 155 | VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 3/6/2023 | 1251 | 5 | 5,0 | 2,92 | 20 | +42.0 | 1293 | 321 |
| 148 | Xàmpions Manacor 2022 | 31/8/2022 | 1222 | 10 | 8,0 | 6,56 | 20 | +28.8 | 1251 | 316 |
| 144 | VI Campionat Ciutat de Manacor | 31/8/2022 | 1215 | 6 | 4,0 | 3,66 | 20 | +6.8 | 1222 | 306 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 1234 | 16 | 10,0 | 10,94 | 20 | -18.9 | 1215 | 300 |
| 142 | I Torneig Vila d'Artà | 31/8/2022 | 1228 | 4 | 3,0 | 2,68 | 20 | +6.3 | 1234 | 284 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 1197 | 15 | 10,0 | 8,49 | 20 | +30.1 | 1228 | 280 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 1197 | 10 | 5,0 | 4,97 | 20 | +0.6 | 1197 | 265 |
| 134 | I Campionat de la Fitxa Confinada | 31/8/2020 | 1211 | 4 | 2,0 | 2,71 | 20 | -14.2 | 1197 | 255 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1249 | 13 | 7,0 | 8,89 | 20 | -37.8 | 1211 | 251 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1232 | 5 | 5,0 | 4,15 | 20 | +17.0 | 1249 | 238 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 1251 | 10 | 5,0 | 5,98 | 20 | -19.7 | 1232 | 233 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 1201 | 13 | 9,0 | 6,48 | 20 | +50.4 | 1251 | 223 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 1134 | 18 | 14,0 | 12,27 | 20 | +67.5 | 1201 | 210 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 1163 | 6 | 3,0 | 4,48 | 20 | -29.5 | 1134 | 194 |
| 110 | IV Campionat Vila de Petra | 20/1/2019 | 1182 | 5 | 2,0 | 2,93 | 20 | -18.7 | 1163 | 188 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1192 | 10 | 6,0 | 6,50 | 20 | -10.0 | 1182 | 183 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 1220 | 10 | 6,5 | 7,89 | 20 | -27.7 | 1192 | 173 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 1163 | 10 | 10,0 | 7,17 | 20 | +56.5 | 1220 | 163 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 1177 | 13 | 8,0 | 8,71 | 20 | -14.2 | 1163 | 153 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 1169 | 3 | 3,0 | 2,60 | 20 | +8.1 | 1177 | 140 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 1165 | 5 | 4,0 | 3,80 | 20 | +3.9 | 1169 | 137 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 1143 | 10 | 7,0 | 5,86 | 20 | +22.7 | 1165 | 132 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 1166 | 6 | 3,0 | 4,17 | 20 | -23.4 | 1143 | 122 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 1191 | 9 | 3,0 | 4,24 | 20 | -24.9 | 1166 | 116 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 1184 | 20 | 14,0 | 14,37 | 20 | +7.2 | 1191 | 107 |
| 80 | II Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2017 | 1177 | 6 | 3,0 | 3,33 | 20 | +6.2 | 1184 | 88 |
| 77 | 7è Mundial de Scrabble en català | 31/8/2017 | 1188 | 10 | 6,0 | 6,53 | 20 | -10.6 | 1177 | 83 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 1170 | 10 | 7,0 | 6,12 | 20 | +17.6 | 1188 | 73 |
| 73 | ManaCup 2015-16 | 31/8/2016 | 1108 | 28 | 21,0 | 17,86 | 20 | +62.8 | 1170 | 63 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 1105 | 5 | 3,0 | 2,92 | 30 | +2.3 | 1108 | 35 |
| 71 | Petra, Manacup (3 a 19), Xampions d'estiu Manacor, Final Xampions 2014-15 i 8a jornada LLISCA Molins | 26/7/2015 | 974 | 24 | 15,0 | 11,16 | 30 | +131.2 | 1105 | 30 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 519
- V – E – D (+83 sense resultat)
- 285 – 0 – 151
- % victòries
- 65 %
- Punts per partida
- 437 – 385
- Millor puntuació: 682 contra Sebastià Llodrà (2a fase ManaCup 2018/19)
- Victòria més àmplia: 637–159 contra Helena Girauta
Balanç per rival · 127 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 23 | 2,0 | 11 % | |
| 22 | 8,0 | 44 % | |
| 18 | 5,0 | 29 % | |
| 17 | 7,0 | 44 % | |
| 17 | 12,0 | 100 % | |
| 16 | 10,0 | 67 % | |
| 15 | 6,0 | 55 % | |
| 14 | 7,0 | 58 % | |
| 12 | 6,0 | 50 % | |
| 11 | 3,0 | 38 % | |
| 11 | 2,0 | 22 % | |
| 10 | 2,0 | 20 % | |
| 10 | 6,0 | 67 % | |
| 10 | 2,0 | 50 % | |
| 10 | 8,0 | 100 % | |
| 9 | 5,0 | 56 % | |
| 9 | 4,0 | 67 % | |
| 9 | 5,0 | 56 % | |
| 9 | 3,0 | 43 % | |
| 8 | 5,0 | 71 % | |
| 8 | 4,0 | 67 % | |
| 8 | 6,0 | 75 % | |
| 8 | 4,0 | 80 % | |
| 7 | 3,0 | 50 % | |
| 6 | 3,0 | 75 % | |
| 6 | 5,0 | 83 % | |
| 6 | 5,0 | 100 % | |
| 5 | 4,0 | 80 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 5 | 2,0 | 67 % | |
| 5 | 2,0 | 100 % | |
| 5 | 4,0 | 80 % | |
| 5 | 4,0 | 100 % | |
| 5 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 2,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 1,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 2,0 | 100 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — |
- VLluís Fuster Amer503–343Xàmpions d'estiu 2026 · r10
- DMaribel Servera357–453Xàmpions d'estiu 2026 · r9
- DJoan Gelabert367–493Xàmpions d'estiu 2026 · r8
- VJoan Melis477–460Xàmpions d'estiu 2026 · r7
- VMiquela Grimalt429–324Xàmpions d'estiu 2026 · r6
- VLluís Fuster Amer477–455Xàmpions d'estiu 2026 · r5
- DMaribel Servera341–373Xàmpions d'estiu 2026 · r4
- VJoan Gelabert506–316Xàmpions d'estiu 2026 · r3
- VJoan Melis467–351Xàmpions d'estiu 2026 · r2
- VMiquela Grimalt504–264Xàmpions d'estiu 2026 · r1
- VJoan Gelabert514–355XII ManaCup · r26
- DAntoni Riera386–512XII ManaCup · r25
- DBel Andreu326–448XII ManaCup · r24
- DBel Llull365–390XII ManaCup · r23
- VJoan Gelabert459–309XII ManaCup · r22
- DCatalina Vallbona321–539XII ManaCup · r21
- DAina Garcia361–512XII ManaCup · r20
- VJoan Manuel Rivas435–293XII ManaCup · r19
- VJoan Moragues469–450XII ManaCup · r18
- VMaria Bel Bauzà535–342XII ManaCup · r17
- DM. M. Matamalas457–487XII ManaCup · r16
- DMaribel Servera348–531XII ManaCup · r15
- VRoger Cosso525–440XII ManaCup · r14
- VLina Maria Riera513–403XII ManaCup · r13
- VAntònia Riera406–372XII ManaCup · r12
- VJaume Vives473–416XII ManaCup · r11
- VMaria A. Nadal574–340XII ManaCup · r10
- VJoana Maria Pasqual433–250XII ManaCup · r9
- VJoan Antoni Cerrato559–206XII ManaCup · r8
- VSergi Escura Bassa470–361XII ManaCup · r7
- VSebastià Llodrà463–365XII ManaCup · r6
- VSebastià Quetglas462–267XII ManaCup · r5
- VJordi Pedrals421–332XII ManaCup · r4
- VJoan Melis467–257XII ManaCup · r3
- VRosa Barrientos571–259XII ManaCup · r2
- DXisco Truyols511–557XII ManaCup · r1
- DEsperança Martí451–513X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r6
- VXisco Truyols443–292X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r5
- VSebastià Llodrà506–254X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r4
- VCosme Munar Adrover542–268X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r3
- DGuillem Melis467–492X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r2
- VMargalida Cubells545–381X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r1
- VAlbert Rico5è Campionat de Scrabble de Gràcia-Cassoles · r6
- VEnric Borràs5è Campionat de Scrabble de Gràcia-Cassoles · r5
- VArmand Sanmamed5è Campionat de Scrabble de Gràcia-Cassoles · r4
- DÀngels Castells5è Campionat de Scrabble de Gràcia-Cassoles · r3
- DMiquel Casares5è Campionat de Scrabble de Gràcia-Cassoles · r2
- VRosa Maria Cot5è Campionat de Scrabble de Gràcia-Cassoles · r1
- VEsperança Martí474–4543r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r6
- VJoan Gelabert454–4133r Gran Campionat de Scrabble de Mallorca-Manacor · r5