Jugador núm. 418
Sebastiana Mascaró
Comparar- BARRUF
- 894
- Categoria
- —
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 101
- Victòries
- 38,0
- % victòries
- 37,6 %
- Darrera temporada
- 2022-23
- Millor posició
- 113aBARRUF 161, 2023-24 · 2 edicions
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 44
- en 74 partides
- Mitjana
- 0,59
- scrabbles per partida
Millor jugada
- HIVERNAcontra Antoni Alzamora · Manacup 2020/21, ronda 194
- DISPOSAUcontra Maria Rosa Cons · ManaCup 2022-23, ronda 1088
- ENTEULEMcontra Bel Andreu · ManaCup 2022-23, ronda 782
- REBLISCcontra Bernat Amer · ManaCup 2022-23, ronda 1882
- SEPARANTcontra Francesca Font · ManaCup 2022-23, ronda 1680
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 928 | 24 | 9,0 | 10,71 | 20 | -34.0 | 894 | 101 |
| 148 | Xàmpions Manacor 2022 | 31/8/2022 | 854 | 10 | 7,0 | 3,28 | 20 | +74.5 | 928 | 77 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 798 | 4 | 4,0 | 1,20 | 20 | +56.0 | 854 | 67 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 789 | 3 | 1,0 | 0,56 | 20 | +8.8 | 798 | 63 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 787 | 10 | 4,0 | 3,87 | 20 | +2.5 | 789 | 60 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 746 | 5 | 3,0 | 1,64 | 30 | +40.7 | 787 | 50 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 746 | 5 | 1,0 | 0,99 | 30 | +0.2 | 746 | 45 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 802 | 10 | 1,0 | 2,86 | 30 | -55.8 | 746 | 40 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 839 | 4 | 1,0 | 2,23 | 30 | -36.9 | 802 | 30 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 874 | 17 | 4,0 | 5,53 | 30 | -35.5 | 839 | 26 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 879 | 2 | 1,0 | 1,17 | 30 | -5.2 | 874 | 10 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 950 | 8 | 2,0 | 4,36 | 30 | -70.7 | 879 | 8 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 102
- V – E – D (+12 sense resultat)
- 36 – 0 – 54
- % victòries
- 40 %
- Punts per partida
- 319 – 348
- Millor puntuació: 493 contra Antoni Alzamora (Manacup 2020/21)
- Victòria més àmplia: 368–118 contra Cati Sureda
Balanç per rival · 60 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 5 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DJoan Bonet328–359ManaCup 2022-23 · r24
- VMargalida Cubells287–225ManaCup 2022-23 · r23
- VNicolau Vidal433–221ManaCup 2022-23 · r22
- DMarga Gelabert336–386ManaCup 2022-23 · r21
- DMateu Marcé269–322ManaCup 2022-23 · r20
- DVictòria Sancho270–399ManaCup 2022-23 · r19
- DBernat Amer331–424ManaCup 2022-23 · r18
- VRosa Barrientos341–303ManaCup 2022-23 · r17
- DFrancesca Font333–412ManaCup 2022-23 · r16
- DAntoni Llull246–342ManaCup 2022-23 · r15
- VCati Sureda368–118ManaCup 2022-23 · r14
- DAntònia Riera268–435ManaCup 2022-23 · r13
- VJoan Munar411–347ManaCup 2022-23 · r12
- VAina M. Vicens392–362ManaCup 2022-23 · r11
- VMaria Rosa Cons466–260ManaCup 2022-23 · r10
- VMiquel Morey369–223ManaCup 2022-23 · r9
- DJúlia Boqué288–356ManaCup 2022-23 · r8
- DBel Andreu321–434ManaCup 2022-23 · r7
- DCarles Llull401–467ManaCup 2022-23 · r6
- DMaria Moll311–445ManaCup 2022-23 · r5
- VJoan Cabalgante399–204ManaCup 2022-23 · r4
- DMaria Antònia Llodrà257–283ManaCup 2022-23 · r3
- DSebastià Llodrà360–442ManaCup 2022-23 · r2
- DLina Maria Riera350–443ManaCup 2022-23 · r1
- VPaula Girart363–298Xàmpions Manacor 2022 · r10
- VPaula Girart370–250Xàmpions Manacor 2022 · r9
- VFrancesca Font346–294Xàmpions Manacor 2022 · r8
- DFrancesca Font243–467Xàmpions Manacor 2022 · r7
- VJoana Genovart394–259Xàmpions Manacor 2022 · r6
- VJoana Genovart403–212Xàmpions Manacor 2022 · r5
- DMargalida Bonnín357–425Xàmpions Manacor 2022 · r4
- VMargalida Bonnín380–355Xàmpions Manacor 2022 · r3
- VMaria Gayà356–346Xàmpions Manacor 2022 · r2
- DMaria Gayà337–428Xàmpions Manacor 2022 · r1
- VJoan Moragues387–186Manacup 2021-22 · r15
- VOlimpia Viguín318–298Manacup 2021-22 · r14
- VJoan Umbert343–198Manacup 2021-22 · r13
- VDavid Monzonis393–161Manacup 2021-22 · r12
- DBernat Amer291–382Manacup 2020/21 · r3
- DJoan Gelabert279–552Manacup 2020/21 · r2
- VAntoni Alzamora493–259Manacup 2020/21 · r1
- VGuillem Melis373–367Xàmpions d'estiu 2020 · r10
- VGuillem Melis371–329Xàmpions d'estiu 2020 · r9
- DCati Sureda291–394Xàmpions d'estiu 2020 · r8
- DCati Sureda375–429Xàmpions d'estiu 2020 · r7
- VFrancesc Riera350–161Xàmpions d'estiu 2020 · r6
- VFrancesc Riera346–196Xàmpions d'estiu 2020 · r5
- DJoana Maria Pasqual357–463Xàmpions d'estiu 2020 · r4
- DJoana Maria Pasqual269–341Xàmpions d'estiu 2020 · r3
- DCarles Díez372–417Xàmpions d'estiu 2020 · r2