Jugador núm. 388
Pasqual Sánchez
Comparar- BARRUF
- 1093
- Categoria
- Avançat
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 103
- Victòries
- 61,5
- % victòries
- 59,7 %
- Darrera temporada
- 2023-24
- Millor posició
- 31aBARRUF 130, 2019-20 · 2 edicions
- Millor categoria
- Expertmàxim 1154 al BARRUF 130
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 206
- en 78 partides
- Mitjana
- 2,64
- scrabbles per partida
Millor jugada
- ENGANXENcontra Bel Andreu · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 11126
- SEXASSINcontra Cati Sureda · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 2124
- ENCALÇAScontra Sebastiana Mascaró · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 18122
- JUERIEScontra Clara Zambrana · Manacup 2021-22, ronda 15116
- AL·LITERIScontra Marc Canovas Fons · Manacup 2020/21, ronda 4110
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 165 | Primera fase de la X ManaCup | 1/4/2024 | 1121 | 6 | 2,0 | 3,39 | 20 | -28.0 | 1093 | 103 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 1110 | 2 | 2,0 | 1,43 | 20 | +11.0 | 1121 | 97 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 1091 | 6 | 5,0 | 4,05 | 20 | +19.0 | 1110 | 95 |
| 142 | I Torneig Vila d'Artà | 31/8/2022 | 1095 | 4 | 2,0 | 2,19 | 20 | -3.7 | 1091 | 89 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 1124 | 15 | 8,0 | 9,44 | 20 | -28.8 | 1095 | 85 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1154 | 10 | 4,0 | 5,51 | 20 | -30.2 | 1124 | 70 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1145 | 5 | 4,0 | 3,52 | 20 | +9.5 | 1154 | 60 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 1069 | 16 | 13,0 | 9,19 | 20 | +76.2 | 1145 | 55 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1076 | 5 | 2,0 | 2,24 | 30 | -7.1 | 1069 | 39 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 1026 | 8 | 5,0 | 3,36 | 30 | +49.3 | 1076 | 34 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 1009 | 10 | 6,0 | 5,41 | 30 | +17.6 | 1026 | 26 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 954 | 13 | 7,5 | 5,68 | 30 | +54.5 | 1009 | 16 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 950 | 3 | 1,0 | 0,86 | 30 | +4.2 | 954 | 3 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 103
- V – E – D (+17 sense resultat)
- 51 – 1 – 34
- % victòries
- 60 %
- Punts per partida
- 441 – 384
- Millor puntuació: 658 contra David Monzonis (I Torneig Vila d'Artà)
- Victòria més àmplia: 658–126 contra David Monzonis
Balanç per rival · 62 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 6 | 2,0 | 50 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,5 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % |
- DCarles Llull320–538Primera fase de la X ManaCup · r9
- VCati Sureda447–382Primera fase de la X ManaCup · r8
- DMarga Gelabert412–415Primera fase de la X ManaCup · r7
- DBel Andreu391–472Primera fase de la X ManaCup · r6
- DEsperança Martí434–497Primera fase de la X ManaCup · r5
- VGerard Castro633–212Primera fase de la X ManaCup · r3
- VBel Fullana514–346ManaCup 2022-23 · r19
- VNicolau Vidal453–259ManaCup 2022-23 · r18
- VClara Zambrana591–259Manacup 2021-22 · r15
- VXisca Nadal511–258Manacup 2021-22 · r14
- VOlimpia Viguín466–329Manacup 2021-22 · r13
- VJoan Moragues480–297Manacup 2021-22 · r12
- DÀngela Cortès313–432Manacup 2021-22 · r11
- VJoan Bonet510–292Manacup 2021-22 · r10
- VAntoni Llull435–361I Torneig Vila d'Artà · r4
- DAntònia Riera302–511I Torneig Vila d'Artà · r3
- DMaria Moll391–522I Torneig Vila d'Artà · r2
- VDavid Monzonis658–126I Torneig Vila d'Artà · r1
- VRoger Cosso476–469Manacup 2020/21 · r15
- VBernat Amer496–372Manacup 2020/21 · r14
- VMargalida Rosselló594–326Manacup 2020/21 · r13
- VMarina Forteza397–375Manacup 2020/21 · r12
- DM. M. Matamalas406–410Manacup 2020/21 · r11
- DCarles Llull281–551Manacup 2020/21 · r10
- DMiquela Grimalt487–500Manacup 2020/21 · r9
- VMaria Antònia Llodrà576–260Manacup 2020/21 · r8
- DMaria Rosa Cons326–449Manacup 2020/21 · r7
- DAntoni Alzamora304–370Manacup 2020/21 · r6
- DJoan Gelabert414–464Manacup 2020/21 · r5
- VMarc Canovas Fons594–309Manacup 2020/21 · r4
- DPere Grimalt Vert387–446Manacup 2020/21 · r3
- VAndreu Fuster518–400Manacup 2020/21 · r2
- VMateu Marcé579–321Manacup 2020/21 · r1
- DM. M. Matamalas428–5002a fase de la Manacup 2019/20 · r15
- DMateu Xurí395–5192a fase de la Manacup 2019/20 · r11
- DLlorenç Carreres340–3842a fase de la Manacup 2019/20 · r8
- VTomeu Riera449–4222a fase de la Manacup 2019/20 · r7
- VMiquela Grimalt523–3692a fase de la Manacup 2019/20 · r6
- VRoger Cosso474–4622a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- VJaume Vives417–3702a fase de la Manacup 2019/20 · r4
- DPere Grimalt Vert405–4852a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- DEsperança Martí376–5762a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- DAntònia Riera443–4692a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- VVincent Truant521–2881a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- VAntoni Bauçà496–3131a fase de la Manacup 2019/20 · r4
- VJoana Maria Pasqual511–3021a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- VSebastiana Mascaró441–2721a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- DJoan Pascual352–5321a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- VMercè Rojals465–2651a fase de la Manacup 2018/19 · r19
- VSebastiana Mascaró517–2521a fase de la Manacup 2018/19 · r18