Jugador núm. 230
Maribel Servera
Comparar- BARRUF
- 1439
- Categoria
- Gran Gran Mestre
- Posició
- 1
- Estat
- Actiu
- Partides
- 423
- Victòries
- 314,5
- % victòries
- 74,3 %
- Darrera temporada
- 2025-26
- Millor posició
- 1aBARRUF 210, 2025-26 · 3 edicions
- Millor categoria
- Gran Gran Mestremàxim 1439 al BARRUF 210
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 625
- en 228 partides
- Mitjana
- 2,74
- scrabbles per partida
Millor jugada
- PAGARIENcontra Cati Bauzà · ManaCup 2022-23, ronda 8167
- ESBUTZATcontra Carles Díez · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 1144
- INSPIRARcontra Antònia Riera · Primera fase de la X ManaCup, ronda 18140
- SOPARIENcontra Guida Llabrés · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 3140
- SEXAREScontra Carles Díez · ManaCup 2022-23, ronda 10137
Millor jugada amb lletra especial
- EXcontra Antònia Riera · VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 355
- SEXcontra Beatriu Defior · VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 249
- EXcontra Mateu Xurí · VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 646
- BOXIScontra M. M. Matamalas · VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 139
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 | Xàmpions d'estiu 2026 | 31/8/2026 | 1387 | 10 | 9,0 | 6,41 | 20 | +51.7 | 1439 | 423 |
| 205 | XII ManaCup | 31/8/2026 | 1342 | 26 | 22,0 | 19,73 | 20 | +45.3 | 1387 | 413 |
| 202 | X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 9/5/2026 | 1310 | 6 | 5,5 | 3,89 | 20 | +32.2 | 1342 | 387 |
| 187 | Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 | 31/8/2025 | 1263 | 12 | 9,0 | 6,63 | 20 | +47.0 | 1310 | 381 |
| 184 | XI ManaCup | 2/6/2025 | 1288 | 27 | 18,0 | 19,27 | 20 | -25.0 | 1263 | 369 |
| 169 | VIII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 1/6/2024 | 1283 | 6 | 4,0 | 3,74 | 20 | +5.0 | 1288 | 342 |
| 167 | Segona fase de la X ManaCup | 23/5/2024 | 1304 | 7 | 3,0 | 4,04 | 20 | -21.0 | 1283 | 336 |
| 165 | Primera fase de la X ManaCup | 1/4/2024 | 1262 | 20 | 17,0 | 14,90 | 20 | +42.0 | 1304 | 329 |
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 1213 | 24 | 17,0 | 14,57 | 20 | +49.0 | 1262 | 309 |
| 148 | Xàmpions Manacor 2022 | 31/8/2022 | 1215 | 8 | 5,0 | 5,11 | 20 | -2.1 | 1213 | 285 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 1250 | 16 | 9,0 | 10,74 | 20 | -34.8 | 1215 | 277 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 1279 | 15 | 9,0 | 10,44 | 20 | -28.8 | 1250 | 261 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 1284 | 10 | 7,0 | 7,24 | 20 | -4.8 | 1279 | 246 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1312 | 8 | 4,0 | 5,40 | 20 | -27.9 | 1284 | 236 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 1299 | 5 | 5,0 | 4,35 | 20 | +13.1 | 1312 | 228 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 1302 | 10 | 7,0 | 7,16 | 20 | -3.1 | 1299 | 223 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 1313 | 13 | 8,0 | 8,54 | 20 | -10.8 | 1302 | 213 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 1328 | 17 | 13,0 | 14,75 | 20 | -15.5 | 1313 | 200 |
| 115 | V Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 8/6/2019 | 1316 | 6 | 5,0 | 4,39 | 20 | +12.3 | 1328 | 184 |
| 110 | IV Campionat Vila de Petra | 20/1/2019 | 1361 | 5 | 2,0 | 4,24 | 20 | -44.7 | 1316 | 178 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 1346 | 10 | 8,0 | 7,28 | 20 | +14.5 | 1361 | 173 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 1298 | 12 | 11,0 | 8,62 | 20 | +47.6 | 1346 | 163 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 1282 | 10 | 9,0 | 8,19 | 20 | +16.2 | 1298 | 151 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 1240 | 13 | 12,0 | 9,86 | 20 | +42.7 | 1282 | 141 |
| 98 | IV Campionat Ciutat de Manacor | 2/6/2018 | 1242 | 6 | 4,0 | 4,12 | 20 | -2.5 | 1240 | 128 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 1235 | 10 | 7,0 | 6,65 | 20 | +7.1 | 1242 | 122 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 1299 | 6 | 2,0 | 5,22 | 20 | -64.3 | 1235 | 112 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 1237 | 9 | 8,0 | 4,88 | 20 | +62.4 | 1299 | 106 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 1194 | 20 | 16,0 | 14,83 | 20 | +42.4 | 1237 | 97 |
| 77 | 7è Mundial de Scrabble en català | 31/8/2017 | 1233 | 7 | 3,0 | 4,91 | 20 | -38.2 | 1194 | 78 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 1222 | 12 | 9,0 | 8,47 | 20 | +10.5 | 1233 | 71 |
| 73 | ManaCup 2015-16 | 31/8/2016 | 1247 | 28 | 21,0 | 22,25 | 20 | -24.9 | 1222 | 59 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 1229 | 5 | 4,0 | 3,40 | 30 | +17.9 | 1247 | 31 |
| 71 | Petra, Manacup (3 a 19), Xampions d'estiu Manacor, Final Xampions 2014-15 i 8a jornada LLISCA Molins | 26/7/2015 | 1055 | 22 | 18,0 | 12,84 | 30 | +174.1 | 1229 | 26 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 421
- V – E – D (+58 sense resultat)
- 271 – 1 – 91
- % victòries
- 75 %
- Punts per partida
- 478 – 386
- Millor puntuació: 762 contra Joan Gelabert (XII ManaCup)
- Victòria més àmplia: 713–131 contra Carles Díez
Balanç per rival · 102 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 23 | 12,0 | 63 % | |
| 18 | 12,0 | 71 % | |
| 16 | 5,5 | 39 % | |
| 14 | 10,0 | 83 % | |
| 14 | 6,0 | 55 % | |
| 13 | 9,0 | 69 % | |
| 12 | 6,0 | 50 % | |
| 12 | 6,0 | 86 % | |
| 11 | 8,0 | 89 % | |
| 11 | 9,0 | 82 % | |
| 11 | 7,0 | 70 % | |
| 11 | 9,0 | 82 % | |
| 10 | 3,0 | 30 % | |
| 10 | 6,0 | 60 % | |
| 10 | 5,0 | 56 % | |
| 9 | 7,0 | 88 % | |
| 9 | 6,0 | 67 % | |
| 9 | 5,0 | 83 % | |
| 8 | 7,0 | 88 % | |
| 7 | 3,0 | 43 % | |
| 6 | 6,0 | 100 % | |
| 6 | 2,0 | 100 % | |
| 6 | 2,0 | 100 % | |
| 6 | 3,0 | 75 % | |
| 6 | 4,0 | 100 % | |
| 5 | 2,0 | 50 % | |
| 5 | 4,0 | 100 % | |
| 5 | 2,0 | 67 % | |
| 5 | 3,0 | 75 % | |
| 5 | 3,0 | 100 % | |
| 5 | 1,0 | 50 % | |
| 5 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 4,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 2,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 3 | 3,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- VMateu Xurí482–457Xàmpions d'estiu 2026 · r10
- VJoan Llodrà453–357Xàmpions d'estiu 2026 · r9
- VLina Maria Riera494–421Xàmpions d'estiu 2026 · r8
- DM. M. Matamalas470–492Xàmpions d'estiu 2026 · r7
- VAntoni Riera444–435Xàmpions d'estiu 2026 · r6
- VMateu Xurí465–464Xàmpions d'estiu 2026 · r5
- VJoan Llodrà373–341Xàmpions d'estiu 2026 · r4
- VLina Maria Riera637–338Xàmpions d'estiu 2026 · r3
- VM. M. Matamalas531–343Xàmpions d'estiu 2026 · r2
- VAntoni Riera445–407Xàmpions d'estiu 2026 · r1
- DXisco Truyols385–423XII ManaCup · r26
- VCatalina Vallbona530–464XII ManaCup · r25
- VCarles Llull483–391XII ManaCup · r24
- VAina Garcia461–354XII ManaCup · r23
- VMateu Xurí521–442XII ManaCup · r22
- VAntoni Riera586–430XII ManaCup · r21
- VJoan Gelabert762–379XII ManaCup · r20
- VXisco Truyols505–418XII ManaCup · r19
- VJoan Antoni Cerrato498–212XII ManaCup · r18
- VJoan Manuel Rivas454–283XII ManaCup · r17
- DRoger Cosso405–446XII ManaCup · r16
- VJoan Llodrà531–348XII ManaCup · r15
- VRosa Barrientos563–286XII ManaCup · r14
- DAntònia Riera419–440XII ManaCup · r13
- DSebastià Llodrà336–480XII ManaCup · r12
- VJoan Moragues486–300XII ManaCup · r11
- VMaria Bel Bauzà575–266XII ManaCup · r10
- VLina Maria Riera471–339XII ManaCup · r9
- VSebastià Quetglas729–455XII ManaCup · r8
- VJoan Melis503–346XII ManaCup · r7
- VMaria A. Nadal408–207XII ManaCup · r6
- VJordi Pedrals596–320XII ManaCup · r5
- VM. M. Matamalas451–448XII ManaCup · r4
- VJoana Maria Pasqual418–300XII ManaCup · r3
- VSergi Escura Bassa464–359XII ManaCup · r2
- VJaume Vives500–322XII ManaCup · r1
- EMateu Xurí416–416X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r6
- VXavier Albons502–423X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r5
- VMaria Moll485–345X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r4
- VAina Garcia454–412X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r3
- VSebastià Llodrà513–397X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r2
- VAntoni Alzamora572–402X Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r1
- VAntònia Riera559–337Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r12
- VPere Grimalt Vert438–398Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r11
- DEsperança Martí414–477Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r10
- VJoan Llodrà485–436Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r9
- VBernat Amer529–347Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r8
- DPere Grimalt Vert381–450Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r7
- VAntònia Riera611–358Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r6
- VPere Grimalt Vert531–254Xàmpions d’estiu de Manacor 2025 · r5