Jugador núm. 292
Marta Servera
Comparar- BARRUF
- 885
- Categoria
- —
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 63
- Victòries
- 27,0
- % victòries
- 42,9 %
- Darrera temporada
- 2019-20
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 63
- en 48 partides
- Mitjana
- 1,31
- scrabbles per partida
Millor jugada
- —contra Sebastià Llodrà · ManaCup 2016-17, 2a fase, ronda 993
- BESTIARcontra Carles Díez · 1a fase de la Manacup 2019/20, ronda 391
- —contra Lina Maria Riera · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 683
- —contra Victòria Sancho · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 1480
- —contra Maria Rosa Cons · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 1380
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 877 | 1 | 1,0 | 0,61 | 20 | +7.8 | 885 | 63 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 912 | 5 | 0,0 | 1,71 | 20 | -34.2 | 877 | 62 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 962 | 10 | 2,0 | 4,51 | 20 | -50.2 | 912 | 57 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 897 | 8 | 6,0 | 3,82 | 30 | +65.3 | 962 | 47 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 941 | 9 | 3,0 | 4,49 | 30 | -44.8 | 897 | 39 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 1061 | 20 | 7,0 | 11,32 | 30 | -119.6 | 941 | 30 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 948 | 6 | 6,0 | 2,23 | 30 | +113.0 | 1061 | 11 |
| 72 | LLISCA + II Campionat Manacor | 31/8/2016 | 950 | 5 | 2,0 | 2,07 | 30 | -2.1 | 948 | 5 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 64
- V – E – D (+17 sense resultat)
- 15 – 0 – 32
- % victòries
- 32 %
- Punts per partida
- 348 – 409
- Millor puntuació: 522 contra Xavi Castelló (Xàmpions d'estiu 2019)
- Victòria més àmplia: 522–211 contra Xavi Castelló
Balanç per rival · 41 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 4 | 2,0 | 100 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — |
- VFrancesc Vernet446–2682a fase de la Manacup 2019/20 · r12
- DTomeu Riera293–4451a fase de la Manacup 2019/20 · r5
- DAina Garcia319–4841a fase de la Manacup 2019/20 · r4
- DCarles Díez333–4261a fase de la Manacup 2019/20 · r3
- DMar Bel289–4061a fase de la Manacup 2019/20 · r2
- DJoan Gelabert307–5481a fase de la Manacup 2019/20 · r1
- DJaume Rigo396–476Xàmpions d'estiu 2019 · r10
- DJaume Rigo407–420Xàmpions d'estiu 2019 · r9
- VXavi Castelló522–211Xàmpions d'estiu 2019 · r8
- VXavi Castelló376–263Xàmpions d'estiu 2019 · r7
- DPere Grimalt Riera330–498Xàmpions d'estiu 2019 · r6
- DPere Grimalt Riera264–416Xàmpions d'estiu 2019 · r5
- DMargalida Bonnín179–583Xàmpions d'estiu 2019 · r4
- DMargalida Bonnín339–521Xàmpions d'estiu 2019 · r3
- DM. M. Matamalas366–442Xàmpions d'estiu 2019 · r2
- DM. M. Matamalas382–476Xàmpions d'estiu 2019 · r1
- ?Francesc VernetXampions d'Estiu 2018 · r10
- ?Francesc VernetXampions d'Estiu 2018 · r9
- ?Jaume RigoXampions d'Estiu 2018 · r8
- ?Jaume RigoXampions d'Estiu 2018 · r7
- ?Margalida RossellóXampions d'Estiu 2018 · r6
- ?Margalida RossellóXampions d'Estiu 2018 · r5
- ?Kate MuletXampions d'Estiu 2018 · r4
- ?Kate MuletXampions d'Estiu 2018 · r3
- DSebastià Llodrà348–673ManaCup 2016-17, 2a fase · r9
- DM. M. Matamalas348–503ManaCup 2016-17, 2a fase · r8
- DVictòria Sancho339–391ManaCup 2016-17, 2a fase · r7
- VAntoni Bauçà308–278ManaCup 2016-17, 2a fase · r6
- VAndreu Pasqual435–368ManaCup 2016-17, 2a fase · r5
- VAlbert Mayans402–365ManaCup 2016-17, 2a fase · r4
- DMaria Rosa Cons251–332ManaCup 2016-17, 2a fase · r3
- DEsperança Martí395–440ManaCup 2016-17, 2a fase · r2
- DMiquel Morey361–408ManaCup 2016-17, 2a fase · r1
- VCati Sureda383–370ManaCup 2016-17, 1a fase · r20
- VFrancesc Vernet404–345ManaCup 2016-17, 1a fase · r19
- DMaria Gayà407–516ManaCup 2016-17, 1a fase · r18
- ?Andreu FusterManaCup 2016-17, 1a fase · r17
- VJoana Maria Pasqual315–296ManaCup 2016-17, 1a fase · r16
- DAndreu Fuster267–594ManaCup 2016-17, 1a fase · r15
- DVictòria Sancho355–439ManaCup 2016-17, 1a fase · r14
- VMaria Rosa Cons411–250ManaCup 2016-17, 1a fase · r13
- DAlbert Mayans364–462ManaCup 2016-17, 1a fase · r12
- VJoana Font471–293ManaCup 2016-17, 1a fase · r11
- DAntoni Casas356–384ManaCup 2016-17, 1a fase · r10
- DJoan Pascual299–472ManaCup 2016-17, 1a fase · r9
- DMateu Xurí323–417ManaCup 2016-17, 1a fase · r8
- DM. M. Matamalas298–308ManaCup 2016-17, 1a fase · r7
- VLina Maria Riera445–423ManaCup 2016-17, 1a fase · r6
- VMontse Mozo365–334ManaCup 2016-17, 1a fase · r5
- DMarta Vilardell241–490ManaCup 2016-17, 1a fase · r4