Jugador núm. 316
Victòria Sancho
Comparar- BARRUF
- 920
- Categoria
- —
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 206
- Victòries
- 77,0
- % victòries
- 37,4 %
- Darrera temporada
- 2022-23
- Millor posició
- 99aBARRUF 73, 2015-16
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 131
- en 128 partides
- Mitjana
- 1,02
- scrabbles per partida
Millor jugada
- —contra Mateu Xurí · ManaCup 2016-17, 1a fase, ronda 15140
- ESQUEIXcontra Bernat Amer · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 10114
- AIXAFEUcontra Clara Zambrana · Manacup 2021-22, ronda 16108
- SEXARENcontra Margalida Bonnín · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 4108
- AL·LEGANTcontra Marina Forteza · Manacup 2021-22, ronda 8102
Millor jugada amb lletra especial
- QUEcontra Bel Llull · VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 317
- SEQUIcontra Roger Cosso · VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor, ronda 113
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 156 | ManaCup 2022-23 | 29/6/2023 | 874 | 24 | 10,0 | 7,72 | 20 | +46.0 | 920 | 206 |
| 155 | VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor | 3/6/2023 | 887 | 3 | 0,0 | 0,66 | 20 | -13.0 | 874 | 182 |
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 903 | 16 | 6,0 | 6,81 | 20 | -16.3 | 887 | 179 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 894 | 15 | 6,0 | 5,55 | 20 | +9.0 | 903 | 163 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 957 | 8 | 0,0 | 3,12 | 20 | -62.3 | 894 | 148 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 950 | 17 | 7,0 | 7,28 | 20 | +6.6 | 957 | 140 |
| 108 | 8è Mundial de Scrabble en Català | 31/8/2019 | 938 | 10 | 4,0 | 3,42 | 20 | +11.7 | 950 | 124 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 894 | 9 | 5,0 | 2,78 | 20 | +44.4 | 938 | 114 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 920 | 10 | 3,0 | 4,29 | 20 | -25.8 | 894 | 105 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 898 | 11 | 5,0 | 3,91 | 20 | +21.8 | 920 | 95 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 891 | 10 | 4,5 | 4,15 | 20 | +7.0 | 898 | 84 |
| 88 | 3r Campionat de Manacor 2016-17 | 31/8/2017 | 892 | 6 | 2,0 | 2,06 | 20 | -1.3 | 891 | 74 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 861 | 9 | 5,0 | 3,42 | 20 | +31.7 | 892 | 68 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 794 | 20 | 8,0 | 4,70 | 20 | +66.9 | 861 | 59 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 797 | 12 | 4,5 | 3,98 | 30 | -3.8 | 794 | 40 |
| 73 | ManaCup 2015-16 | 31/8/2016 | 950 | 28 | 7,0 | 12,08 | 30 | -152.5 | 797 | 28 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 208
- V – E – D (+37 sense resultat)
- 63 – 0 – 108
- % victòries
- 37 %
- Punts per partida
- 338 – 385
- Millor puntuació: 504 contra Guillem Melis (3r Campionat de Manacor 2016-17)
- Victòria més àmplia: 504–166 contra Guillem Melis
Balanç per rival · 81 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 10 | 2,0 | 50 % | |
| 7 | 1,0 | 17 % | |
| 7 | 1,0 | 20 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 5,0 | 83 % | |
| 6 | 2,0 | 50 % | |
| 6 | 1,0 | 17 % | |
| 6 | 1,0 | 17 % | |
| 6 | 1,0 | 20 % | |
| 5 | 2,0 | 67 % | |
| 5 | 1,0 | 20 % | |
| 4 | 2,0 | 100 % | |
| 4 | 2,0 | 100 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 1,0 | 100 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 1,0 | 25 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 50 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 1,0 | 100 % | |
| 3 | 2,0 | 67 % | |
| 3 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DJoan Munar291–368ManaCup 2022-23 · r24
- VRosa Barrientos387–356ManaCup 2022-23 · r23
- DAntoni Llull358–420ManaCup 2022-23 · r22
- DJaume Rigo263–382ManaCup 2022-23 · r21
- DFrancesca Font302–429ManaCup 2022-23 · r20
- VSebastiana Mascaró399–270ManaCup 2022-23 · r19
- VMiquel Morey302–287ManaCup 2022-23 · r18
- DAntònia Riera300–414ManaCup 2022-23 · r17
- DAina M. Vicens299–474ManaCup 2022-23 · r16
- DJoan Gelabert329–475ManaCup 2022-23 · r15
- VJúlia Boqué425–321ManaCup 2022-23 · r14
- VMaria Josep Carrasco485–367ManaCup 2022-23 · r13
- VMarga Gelabert409–374ManaCup 2022-23 · r12
- DMaria Antònia Llodrà308–386ManaCup 2022-23 · r11
- DSebastià Llodrà343–356ManaCup 2022-23 · r10
- VLina Maria Riera438–354ManaCup 2022-23 · r9
- VJoana Maria Pasqual335–307ManaCup 2022-23 · r8
- DRoger Cosso289–504ManaCup 2022-23 · r7
- DMateu Xurí322–475ManaCup 2022-23 · r6
- DPere Grimalt Vert312–490ManaCup 2022-23 · r5
- VJoan Bonet438–223ManaCup 2022-23 · r4
- DJoan Llodrà409–544ManaCup 2022-23 · r3
- DJoan Moragues309–343ManaCup 2022-23 · r2
- VMargalida Rosselló437–430ManaCup 2022-23 · r1
- DBel Llull331–404VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r3
- DAntònia Riera353–439VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r2
- DRoger Cosso364–369VII Campionat de Scrabble Ciutat de Manacor · r1
- VClara Zambrana414–352Manacup 2021-22 · r16
- DJúlia Boqué267–309Manacup 2021-22 · r15
- DMiquel Morey359–424Manacup 2021-22 · r14
- DAntònia Riera268–392Manacup 2021-22 · r13
- DMaria Antònia Llodrà382–390Manacup 2021-22 · r12
- DJoana Maria Pasqual322–344Manacup 2021-22 · r11
- DAntoni Llull312–453Manacup 2021-22 · r10
- VMateu Marcé421–319Manacup 2021-22 · r9
- VMarina Forteza427–358Manacup 2021-22 · r8
- VMargalida Rosselló415–377Manacup 2021-22 · r7
- DBel Llull336–372Manacup 2021-22 · r6
- VOlimpia Viguín407–209Manacup 2021-22 · r5
- DFrancesc Vernet317–337Manacup 2021-22 · r4
- DXisco Truyols393–469Manacup 2021-22 · r3
- DAntoni Alzamora234–433Manacup 2021-22 · r2
- VMiquel Servera417–391Manacup 2021-22 · r1
- DAntoni Casas318–344Manacup 2020/21 · r15
- DRoger Cosso256–622Manacup 2020/21 · r14
- DRosa Barrientos362–367Manacup 2020/21 · r13
- DCarles Llull424–475Manacup 2020/21 · r12
- DMiquela Grimalt316–528Manacup 2020/21 · r11
- VBel Llull397–377Manacup 2020/21 · r10
- VMaria Rosa Cons320–314Manacup 2020/21 · r9