Jugador núm. 318
Francesc Vernet
Comparar- BARRUF
- 827
- Categoria
- —
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 183
- Victòries
- 60,0
- % victòries
- 32,8 %
- Darrera temporada
- 2021-22
- Millor posició
- 107aBARRUF 80, 2016-17
Estadístiques
De les partides que en tenen les dades registrades.
- Scrabbles
- 50
- en 120 partides
- Mitjana
- 0,42
- scrabbles per partida
Millor jugada
- ARXIVENcontra M. M. Matamalas · Manacup 2020/21, ronda 190
- DEMOLIScontra Joana Tomàs · Rondes 1 a 13 Manacup, ronda 1388
- TORNAVAcontra Maria Gayà · Manacup 2021-22, ronda 785
- ZELARIEScontra Sebastià Llodrà · 1a fase de la Manacup 2018/19, ronda 1582
- XOCARAScontra Carles Llull · Manacup 2020/21, ronda 480
Millor jugada amb lletra especial
Sense dades.
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 143 | Manacup 2021-22 | 31/8/2022 | 801 | 16 | 6,0 | 4,72 | 20 | +25.6 | 827 | 183 |
| 140 | Manacup 2020/21 | 31/8/2021 | 805 | 15 | 5,0 | 5,21 | 20 | -4.1 | 801 | 167 |
| 137 | Xàmpions d'estiu 2020 | 31/8/2021 | 806 | 10 | 3,0 | 3,08 | 20 | -1.6 | 805 | 152 |
| 132 | 2a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 797 | 13 | 6,0 | 5,53 | 20 | +9.4 | 806 | 142 |
| 130 | 1a fase de la Manacup 2019/20 | 31/8/2020 | 801 | 5 | 1,0 | 1,22 | 20 | -4.4 | 797 | 129 |
| 127 | Xàmpions d'estiu 2019 | 31/8/2020 | 804 | 10 | 2,0 | 2,15 | 20 | -2.9 | 801 | 124 |
| 123 | 2a fase ManaCup 2018/19 | 31/8/2019 | 859 | 11 | 3,0 | 5,74 | 20 | -54.7 | 804 | 114 |
| 116 | 1a fase de la Manacup 2018/19 | 31/8/2019 | 896 | 16 | 4,0 | 5,86 | 20 | -37.2 | 859 | 103 |
| 107 | Xampions d'Estiu 2018 | 31/8/2019 | 884 | 10 | 5,0 | 4,39 | 20 | +12.2 | 896 | 87 |
| 101 | Rondes 14 a 25 Manacup | 31/8/2018 | 866 | 12 | 5,0 | 4,10 | 20 | +18.0 | 884 | 77 |
| 100 | Rondes 1 a 13 Manacup | 31/8/2018 | 821 | 11 | 5,0 | 2,76 | 20 | +44.8 | 866 | 65 |
| 94 | III Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2018 | 819 | 4 | 1,0 | 0,91 | 20 | +1.7 | 821 | 54 |
| 90 | Xampions Estiu de Manacor | 31/8/2017 | 785 | 10 | 4,0 | 2,86 | 30 | +34.2 | 819 | 50 |
| 86 | ManaCup 2016-17, 2a fase | 13/5/2017 | 808 | 8 | 3,0 | 3,74 | 30 | -22.3 | 785 | 40 |
| 85 | ManaCup 2016-17, 1a fase | 13/5/2017 | 873 | 21 | 4,0 | 6,66 | 30 | -65.5 | 808 | 32 |
| 80 | II Campionat Vila de Petra 2017 | 7/1/2017 | 911 | 3 | 0,0 | 1,27 | 30 | -38.1 | 873 | 13 |
| 74 | Xàmpions d'estiu de Manacor 2016 | 31/8/2016 | 950 | 10 | 3,0 | 4,30 | 30 | -38.9 | 911 | 10 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 185
- V – E – D (+47 sense resultat)
- 46 – 0 – 92
- % victòries
- 33 %
- Punts per partida
- 323 – 389
- Millor puntuació: 458 contra Sebastià Llodrà (1a fase de la Manacup 2018/19)
- Victòria més àmplia: 409–173 contra Pep Bagué
Balanç per rival · 71 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 9 | 6,0 | 86 % | |
| 7 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 1,0 | 25 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 1,0 | 100 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 5 | 2,0 | 40 % | |
| 5 | 3,0 | 60 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 2,0 | 67 % | |
| 4 | 1,0 | 33 % | |
| 4 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 3,0 | 75 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 3 | 1,0 | 33 % | |
| 3 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 2,0 | 100 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 0,0 | — | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 2 | 1,0 | 50 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % |
- DCati Sureda321–363Manacup 2021-22 · r16
- DRosa Barrientos351–444Manacup 2021-22 · r15
- DMaria Rosa Cons338–381Manacup 2021-22 · r14
- DLina Maria Riera307–394Manacup 2021-22 · r13
- DXavi Castelló276–528Manacup 2021-22 · r12
- VMaria Antònia Llodrà352–320Manacup 2021-22 · r11
- VMargalida Cubells384–266Manacup 2021-22 · r10
- DLluís Fuster Amer360–409Manacup 2021-22 · r9
- DMaria A. Nadal283–444Manacup 2021-22 · r8
- DMaria Gayà315–401Manacup 2021-22 · r7
- VLluc Cànovas413–324Manacup 2021-22 · r6
- VJordi Caldentey336–173Manacup 2021-22 · r5
- VVictòria Sancho337–317Manacup 2021-22 · r4
- DMaribel Servera310–555Manacup 2021-22 · r3
- DSebastià Llodrà296–529Manacup 2021-22 · r2
- VXisca Nadal306–165Manacup 2021-22 · r1
- DMargalida Rosselló293–400Manacup 2020/21 · r15
- VMiquel Servera369–311Manacup 2020/21 · r14
- DAntoni Casas311–401Manacup 2020/21 · r13
- DMaria Rosa Cons304–337Manacup 2020/21 · r12
- VJoana Maria Pasqual394–207Manacup 2020/21 · r11
- VMateu Mas430–379Manacup 2020/21 · r10
- DMarina Forteza337–397Manacup 2020/21 · r9
- DJoana Gelabert323–471Manacup 2020/21 · r8
- DGuillem Melis325–338Manacup 2020/21 · r7
- DMaria Antònia Llodrà294–368Manacup 2020/21 · r6
- VAntoni Bauçà347–176Manacup 2020/21 · r5
- DCarles Llull308–464Manacup 2020/21 · r4
- VMateu Marcé345–236Manacup 2020/21 · r3
- DLluís Fuster Amer350–420Manacup 2020/21 · r2
- DM. M. Matamalas358–446Manacup 2020/21 · r1
- DMargalida Rosselló336–351Xàmpions d'estiu 2020 · r10
- DMargalida Rosselló318–437Xàmpions d'estiu 2020 · r9
- VFrancesc Riera414–195Xàmpions d'estiu 2020 · r8
- VFrancesc Riera323–217Xàmpions d'estiu 2020 · r7
- DJoan Gelabert337–406Xàmpions d'estiu 2020 · r6
- DJoan Gelabert328–600Xàmpions d'estiu 2020 · r5
- DSebastià Llodrà357–468Xàmpions d'estiu 2020 · r4
- DSebastià Llodrà332–370Xàmpions d'estiu 2020 · r3
- VMateu Mas316–306Xàmpions d'estiu 2020 · r2
- DMateu Mas343–354Xàmpions d'estiu 2020 · r1
- DCarles Díez357–4352a fase de la Manacup 2019/20 · r14
- DMarta Servera268–4462a fase de la Manacup 2019/20 · r12
- DMateu Marcé312–3652a fase de la Manacup 2019/20 · r11
- VBel Llull364–3622a fase de la Manacup 2019/20 · r10
- DMaria A. Nadal305–3092a fase de la Manacup 2019/20 · r9
- DMateu Mas274–3312a fase de la Manacup 2019/20 · r8
- VRosa Barrientos359–2702a fase de la Manacup 2019/20 · r7
- VVincent Truant321–2732a fase de la Manacup 2019/20 · r6
- DMaria Rosa Cons288–4422a fase de la Manacup 2019/20 · r5