Jugador núm. 79
Dani Bardés
Comparar- BARRUF
- 1083
- Categoria
- Avançat
- Posició
- —
- Estat
- Inactiu
- Partides
- 102
- Victòries
- 59,0
- % victòries
- 57,8 %
- Darrera temporada
- 2023-24
Evolució del BARRUF
Per què la puntuació és la que és: cada campionat, amb les victòries que hi va fer contra les que s'hi esperaven.
| Núm. | Campionat | Data | Abans | Part. | Vict. | Esperades | K | Variació | BARRUF | PT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 171 | Copa de Molins 2023-24 | 31/8/2024 | 1111 | 6 | 1,0 | 2,42 | 20 | -28.0 | 1083 | 102 |
| 157 | Copa de Molins 2022-23 | 31/8/2023 | 1140 | 9 | 3,0 | 4,44 | 20 | -29.0 | 1111 | 96 |
| 146 | Campionat de cloenda Molins 2022 | 31/8/2022 | 1133 | 3 | 2,0 | 1,66 | 20 | +6.7 | 1140 | 87 |
| 145 | Copa de Molins 2021 | 31/8/2022 | 1141 | 6 | 3,0 | 3,42 | 20 | -8.3 | 1133 | 84 |
| 120 | Cloenda Molins 2018-19 | 20/7/2019 | 1111 | 3 | 3,0 | 2,04 | 20 | +19.1 | 1130 | 72 |
| 118 | Copa de Molins 2018-19 | 31/8/2019 | 1121 | 16 | 4,0 | 9,04 | 20 | -10.4 | 1111 | 69 |
| 102 | Copa Molins 2017-18 | 31/8/2018 | 1138 | 16 | 5,0 | 10,20 | 20 | -16.7 | 1121 | 61 |
| 91 | Campionat Cloenda Molins de Rei | 31/8/2017 | 1115 | 3 | 3,0 | 1,87 | 20 | +22.6 | 1138 | 52 |
| 87 | MiMaM Cup 2016-17 | 31/8/2017 | 1144 | 8 | 4,0 | 4,96 | 30 | -28.9 | 1115 | 49 |
Partides
Filtreu per rival, temporada o campionat: les xifres són les de les partides que quedin.
- Partides
- 70
- V – E – D (+38 sense resultat)
- 13 – 0 – 19
- % victòries
- 41 %
- Punts per partida
- 401 – 423
- Millor puntuació: 546 contra Àlex Abad (MiMaM Cup 2016-17)
- Victòria més àmplia: 486–296 contra Josep Marbà
Balanç per rival · 18 rivals
| Rival | Partides | Victòries | % |
|---|---|---|---|
| 9 | 1,0 | 25 % | |
| 9 | 5,0 | 100 % | |
| 7 | 1,0 | 25 % | |
| 7 | 1,0 | 50 % | |
| 6 | 0,0 | 0 % | |
| 6 | 1,0 | 100 % | |
| 5 | 0,0 | 0 % | |
| 4 | 1,0 | 50 % | |
| 4 | 0,0 | — | |
| 3 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 2 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | — | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 1,0 | 100 % | |
| 1 | 0,0 | 0 % | |
| 1 | 0,0 | — |
- DMarta Rovira422–464Copa de Molins 2023-24 · r7
- DJoan Sans375–449Copa de Molins 2023-24 · r6
- VXavier Albons472–446Copa de Molins 2023-24 · r4
- DAlbert Rodríguez354–454Copa de Molins 2023-24 · r3
- DAdrià Maynés345–464Copa de Molins 2023-24 · r2
- DFrancesc Gelabert380–433Copa de Molins 2023-24 · r1
- VXavier Albons492–483Copa de Molins 2022-23 · r11
- VVíctor Nebreda530–375Copa de Molins 2022-23 · r10
- VJosep Marbà486–296Copa de Molins 2022-23 · r7
- DJoan Sans446–508Copa de Molins 2022-23 · r6
- DMarta Rovira360–455Copa de Molins 2022-23 · r5
- DLluís de Yzaguirre452–522Copa de Molins 2022-23 · r4
- DAlbert Rodríguez256–452Copa de Molins 2022-23 · r3
- DAdrià Maynés353–454Copa de Molins 2022-23 · r2
- DFrancesc Gelabert431–529Copa de Molins 2022-23 · r1
- DAdrià Maynés378–408Campionat de cloenda Molins 2022 · r3
- VXavier Albons519–412Campionat de cloenda Molins 2022 · r2
- VAntonio Caballero391–335Campionat de cloenda Molins 2022 · r1
- VJuanjo Edo402–309Copa de Molins 2021 · r7
- VGuillem Prats419–358Copa de Molins 2021 · r6
- VXavier Albons421–394Copa de Molins 2021 · r4
- DAlbert Rodríguez350–539Copa de Molins 2021 · r3
- DAdrià Maynés275–586Copa de Molins 2021 · r2
- DFrancesc Gelabert365–521Copa de Molins 2021 · r1
- ?Antonio CaballeroCloenda Molins 2018-19 · r3
- ?Víctor NebredaCloenda Molins 2018-19 · r2
- ?Manel ApariciCloenda Molins 2018-19 · r1
- ?Xavier AlbonsCopa de Molins 2018-19 · r18
- ?Víctor NebredaCopa de Molins 2018-19 · r17
- ?Isaac AsensioCopa de Molins 2018-19 · r14
- ?Francesc GelabertCopa de Molins 2018-19 · r13
- ?Rafel CanosaCopa de Molins 2018-19 · r12
- ?Juanjo EdoCopa de Molins 2018-19 · r11
- ?Adrià MaynésCopa de Molins 2018-19 · r10
- ?Xavier AlbonsCopa de Molins 2018-19 · r9
- ?Albert RodríguezCopa de Molins 2018-19 · r8
- ?Juanjo EdoCopa de Molins 2018-19 · r7
- ?Isaac AsensioCopa de Molins 2018-19 · r6
- ?Víctor NebredaCopa de Molins 2018-19 · r5
- ?Rafel CanosaCopa de Molins 2018-19 · r4
- ?Albert RodríguezCopa de Molins 2018-19 · r3
- ?Adrià MaynésCopa de Molins 2018-19 · r2
- ?Francesc GelabertCopa de Molins 2018-19 · r1
- ?Xavier AlbonsCopa Molins 2017-18 · r20
- ?Víctor NebredaCopa Molins 2017-18 · r19
- ?Moisès SoléCopa Molins 2017-18 · r15
- ?Rafel CanosaCopa Molins 2017-18 · r13
- ?Xavier AlbonsCopa Molins 2017-18 · r12
- ?Víctor NebredaCopa Molins 2017-18 · r11
- ?Albert RodríguezCopa Molins 2017-18 · r10